Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?
Chce jechać nad polskie morze jak co roku, taki luźny wyjazd przed wczasami za granicą w sierpniu.
Co roku żona nie chce jechać, a ja chce.
Lubie wspierać polską gospodarkę, zobaczyć więcej miejs w Polsce itd. No aaallleee....
Pobyt jakikolwiek nie w jaskini bo z dzieckiem jade 7 dni! , tylko ze śniadaniem kosztuje minimum 3000 zł, doliczając obiady i kolacje w miejscu pobytu robi się minimum 6000, a gdzie napoje jakiś deser?
Paliwo nad morze 1000 zł robi się koszt 5-7 k i to w miarę oszczędnie.
Za te pieniądze mam średnie warunki pobytowe, wszystko w koło płatne jakiś aquapark, rozrywki, przekąski, napoje, alkohol, imprezy, koszty Ogromne!
pogodę średnia i zimne morze.

Za granicą gdzie bym nie pojechał będzie lepiej i taniej.
W zeszłym roku byliśmy w turcji, zaplacilem
5.5 k, hotel 5* żarcie cała dobę z napojami, alkohol, owoce, desery. Teatr, aquapark, dyskoteki, animacje, baseny. Pogoda idealna, morze gorące.
Koszt dodatkowy
Paliwo 150 zł na lotnisko, 200 na napiwki, wycieczki jakieś 1000 zł
Ale kuźwa 14 dni!


Jakie ja mam mieć argumenty żeby jechać nad to polskie morze jak tam nic nie pasuje. Byle jakie wczasy w Bułgarii będą dużo tańsze i lepsze.
#wakacje #polska #turystyka #morze
bury256 - Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?
Chce jechać nad polski...

źródło: comment_1655021409SIIymInGTLao6isQyq7gsy.jpg

Pobierz
  • 116
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@s---k: ale tutaj nie chodzi aby było żeby tylko jechać. Pracujemy cały rok i chcemy zwyczajnie odpocząć, a nie koczować pod namiotem z diaeckiem. Chcąc mieć warunki pobytowe podobne do zagranicy czyli pokój z klimatyzacją, obsługa, basen, blisko morza i pełne wyżywienie żeby nie stać w kolejkach żeby coś zjeść. I co? Na Booking wyskakuje jedna sztuka.
A gdzie alkohol, aquapark, jakies atrakcje typu teatr, dyskoteka, animacje i reszta? Przecież ten
bury256 - @s---k: ale tutaj nie chodzi aby było żeby tylko jechać. Pracujemy cały rok...

źródło: comment_1655022427I7f2GPm6TYGyGYnr3DMioS.jpg

Pobierz
@bury256: Turcja za 5,5k za dwoje dorosłych i dziecko na 14 dni to już historia. Chyba, że mówisz o wyjeździe w marcu. Poza tym tureckie 5* to takie europejskie mocne 3*. Ale co do reszty się zgadzam, mimo wszystko tydzień w Turcji cenowo równa się z weekendowym pobytem na Mazurach w bardzo dobrym hotelu. Wiem, bo byłem w tym roku dwie noce w Mrągowie i tydzień na Riwierze Egejskiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@forfame: owszem 5* zawyżają ale ja trafiłem na naprawdę dobre warunki. Jedyny minus to jedzenie, Polska nie ma soobie równych, jedzenie za granicą w hotelach jest po prosty słabe albo jeszcze dobrze nie trafiłem.
Za granicą gdzie bym nie pojechał będzie lepiej i taniej.

W zeszłym roku byliśmy w turcji, zaplacilem
5.5 k, hotel 5* żarcie cała dobę z napojami, alkohol, owoce, desery. Teatr, aquapark, dyskoteki, animacje, baseny. Pogoda idealna, morze gorące.
@bury256: wiesz gdzie problem? No w hajsie. Wyjechałbyś "gdziekolwiek" to wybierz grecje albo chorwacje i zaplac 3x tyle co w Polsce(chodzi mi o caly koszt z transportem itp). Wymieniles Turcję, tylko wiesz ze