Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?
Chce jechać nad polskie morze jak co roku, taki luźny wyjazd przed wczasami za granicą w sierpniu.
Co roku żona nie chce jechać, a ja chce.
Lubie wspierać polską gospodarkę, zobaczyć więcej miejs w Polsce itd. No aaallleee....
Pobyt jakikolwiek nie w jaskini bo z dzieckiem jade 7 dni! , tylko ze śniadaniem kosztuje minimum 3000 zł, doliczając obiady i kolacje w miejscu pobytu robi się minimum 6000, a gdzie napoje jakiś deser?
Paliwo nad morze 1000 zł robi się koszt 5-7 k i to w miarę oszczędnie.
Za te pieniądze mam średnie warunki pobytowe, wszystko w koło płatne jakiś aquapark, rozrywki, przekąski, napoje, alkohol, imprezy, koszty Ogromne!
pogodę średnia i zimne morze.

Za granicą gdzie bym nie pojechał będzie lepiej i taniej.
W zeszłym roku byliśmy w turcji, zaplacilem
5.5 k, hotel 5* żarcie cała dobę z napojami, alkohol, owoce, desery. Teatr, aquapark, dyskoteki, animacje, baseny. Pogoda idealna, morze gorące.
Koszt dodatkowy
Paliwo 150 zł na lotnisko, 200 na napiwki, wycieczki jakieś 1000 zł
Ale kuźwa 14 dni!


Jakie ja mam mieć argumenty żeby jechać nad to polskie morze jak tam nic nie pasuje. Byle jakie wczasy w Bułgarii będą dużo tańsze i lepsze.
#wakacje #polska #turystyka #morze
bury256 - Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?
Chce jechać nad polski...

źródło: comment_1655021409SIIymInGTLao6isQyq7gsy.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Tigermass: w żadnym z wymienionych krajów nie zapłacisz więcej niż w Polsce. Co z tego, że w Turcji zarabia się mniej? Jest tanio i lepsze warunki niż w Polsce to ludzie jeżdżą, bo mogą. Tak samo wiele osób przyjeżdża z Zachodu do Polski bo jest tanio, i co z tego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@s---k: weź człowieku idź stąd. Gdzieś napisałem że mnie nie stać co ty bredzisz durniu. Napisałem, że warunki w Polsce są nieporównywalnie niższe niż za granicą i jeszcze wyższe ceny i tyle. #!$%@? się z jakimś namiotem za 50 zł i wmawiasz mi jakies wymyślone rzeczy. Nie jeździj już pod ten namioty bo temperatura pod tym namiotem ci Beret zepsuła i nie wypowiadaj się już. Założę si że nigdy na wczasach
  • Odpowiedz
@bury256: bo nad polskie morze jezdza: janusze ktorzy nigdzie indziej sobie nie poradza i bogaci Niemcy, Holendrzy, Szwedzi - serio, bylem rok temu na tydzien w Kolobrzegu to praktycznie tylko niemiecki slyszalem
  • Odpowiedz
@bury256: To ja nie wiem jakie Ty hotele wybierasz, za granicą w dobrych hotelach jedzenie jest zawsze rewelacyjne. Nigdy się nie naciąłem. Za to sery z biedronki w Qubusie w Polsce to norma xD
  • Odpowiedz
Mnie sie osobiście zdaje, że to podejście polskich biznesiarzy. Każdy chce "odrobić" straty z covida. Nie ważne, że ludzie mają coraz mniej pieniędzy, ważne że każdy chce odpocząć najzwyczajniej w świecie, więc można ich wydoic do końca z resztek oszczędności.
  • Odpowiedz
Co jest nie tak z tym krajem jeśli chodzi o wakacje?


Sam sobie udzieliłeś odpowiedzi.

Chce jechać nad polskie morze jak co roku


@bury256: właśnie ludzie jeżdżący regularnie w tę #!$%@?ę są problemem, bo skoro są chętni to znaczy że ceny i warunki są ok i nie trzeba nic zmieniać
  • Odpowiedz
@bury256: Miras #!$%@? te polskie morze, branża turystyczna u nas ma dodatkowy hromoson tak jak moderacja tego portalu i wydaje jej się że skoro żyje z turystyki to w ciągu sezonu ma nachapac się tyle kasy by na cały rok starczyło.
Gdzie za te warunki co proponują powinno to być dorywcze zajęcie na sezon tak jak ja sobie czasem postoje jako ratownik na kąpielisku czy basenie i nie oczekuję że z
  • Odpowiedz
@bury256 dla mnie chore jest to, ze praktycznie wszędzie jest tylko nocleg ze śniadaniem. No k#rwa.(°° Po to jadę na wczasy żeby nie gotować. Jadanie po knajpach na wczasach raz ze jest w ch#j drogie to dwa ze jest nie opłacalne bo trwa to najczęściej dwie godziny. A czas leci. Ładna pogoda leci. Raz czy dwa razy można sobie iść do knajpy
  • Odpowiedz
  • 2
@bury256 w tym roku wlasnie wybralem z zona bułgarie, hotel 4 gwiazdkowy, 14 dni, ultra allinclusive, centrum slonecznego brzegu, wifi w pokoju, transport z lotnika do hotelu i z hotelu do lotniska, cena - 5100.
  • Odpowiedz