Wpis z mikrobloga

Zna ktoś odpowiedź dlaczego w KAŻDYM zachodnim Lidlu jest masa napojów bezukrowych a w polskim taka bieda, że często nawet nie ma coli czy pepsi zero bo market kupuje 1/8 palety i rozchodzi się to w 2dni.

Zdjęcie z Lidla z Malty, oczywiście są także bezcukrowe energetyki marki własnej Lidla (w Polsce brak), takich oczywistych jak cola, pepsi, fanta nie robiłem fot ale też są.

#dieta #zdrowie #zakupy #lidl #mikrokoksy #silownia #zalesie #gorzkiezale
Beszczebelny - Zna ktoś odpowiedź dlaczego w KAŻDYM zachodnim Lidlu jest masa napojów...

źródło: comment_1654689735PTov5JlwmOwwszad9du2Ke.jpg

Pobierz
  • 149
@Beszczebelny Dokładnie. Chociaż dobrze, że w Monsterach jest większy wybór w zero. Nie piłem żądnego napoju z cukrem od wielu lat i jak ostatnio wziąłem łyka coli z cukrem to myślałem, że się zrzygam XD nie dość, że smak paskudny to jeszcze klei ci się w modzie. O zdrowiu już nie wspominając.

Nie mam pojęcia dlaczego ktoś może woleć napoje z cukrem, niżli zero.
W Polsce wciąż pokutuje opinia, że od słodzików dostaje się sraczki


@smk666: bo to akurat prawda. Sam słodzę erytrytolem, ale na tym polega bycie słodzikiem że nie ma wartości odżywczych bo nie jest wchłaniany, więc jak najbardziej może wywoływać sraczkę w dużych ilościach, na podobnej zasadzie działała choćby olestra i też powodowała podobne efekty

A co do coli zero to też smak był dla mnie dziwny na początku, ale jak najbardziej
@Beszczebelny: Sam się nad tym kiedyś zastanawiałem.
U mnie w Lidlu jak rzucą Fantę zero, to w ten sam dzień jej nie ma, a palety poprzebierane, Sprite nie jest już taki smaczny.
Kiedyś mieli fajną wodę smakową bez cukru, ale co, zaczęli oczywiście #!$%@?ć do niej cukier, dobrze, że Biedronka ma jeszcze smakową wodę bez cukru.
Przerzuciłem się na Bolero i mieszam, choć ani to wygodne, ani jakoś super smaczne, ale