Wpis z mikrobloga

@drogba90: Rzecz dzieje się w szpitalu psychiatrycznym. Od wielu lat przebywa tam pan Tadek. Pan Tadek nie odezwał się do nikogo przez ten okres i generalnie zajmuje się patrzeniem w okno. Pewnego letniego popołudnia za oknem pojawia się ogrodnik, który nawozi grządki z truskawkami. Po godzinie wpatrywania się w ogrodnika pan Tadek pomalutku wstaje i rusza w stronę okna, otwiera je powoli,patrzy na ogrodnika, patrzy na truskawki i wypowiada zdanie:
-
@UlanaGraszka: XD naprawdę twoim zdaniem op #!$%@? w jednym posiedzeniu kilogram truskawek? Zresztą nawet kg truskawek plus cukier to będzie mniej kalorii niż większość żarcia, a po kilogramie tak cukrzonego żarcia to nie będzie mógł chodzić.
@RumunElfik2137: heheh śmieszkowo trollujacy? Ty jesteś po prostu żałosny XD a pisanie tagów w komentarzach nie sprawia że ktoś to zobaczy kto obserwuje dany tag. Zbłazniles się i widać że nie możesz tego przeżyć jak ciągle tu wracasz i nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytania. Widać że jesteś frustratem który dyktowałylby światu jak żyć, współczuję ludziom którzy z Tobą żyją, bo pewnie ciągle komentujesz ich wyboru życiowe i gusta
mikau - @RumunElfik2137: heheh śmieszkowo trollujacy? Ty jesteś po prostu żałosny XD ...

źródło: comment_1654610065r599EktDaPXSC9VGiHFGP1.jpg

Pobierz
@Pedroo: nie rozumiem o czym do mnie w ogóle piszesz. Mam w piździe ile truskawek i z czym #!$%@? OP, i ile to będzie miało łącznie kcal - tak szczerze. Odnosiłam się do mojego pierwszego postu w tym wątku, że lepiej nie dosładzać żarcia, bo jest to sztuczne podbijanie smaku dla naszego mózgu, który szybko się do tego przyzwyczaja bez względu na kalorykę posiłku. I z tego powodu lepiej unikać słodzików
@mikau: no skoro już się wygadales to powiedz mi teraz na jakie pytania nie odpowiadam? Co chwilę ktoś mnie tu wola, odpowiadam mu i po chwili wolą mnie ktoś następny i tak się to kręcic.

@pafeo: ciężko, posłodzonej truskawki smakują jak gowno dlatego spytałem po co to robi
@drogba90: Ogladalem kiedys filmik o roznych typach slodzikow i wyszlo na to, ze erytrytol jest najlepszy i faktycznie ma 0 kcal, zero ukrytych przemian metabolicznych itp. Jedyna wada to to, że przy zbyt dużej zjedzonej ilości może prowadzić do rozwolnienia.
@mikau: no nie smakują mi, znaczy bardziej nie widzę sensu ich słodzenia bo nieposlodzone są lepsze. Czemu miałoby to uzasadniać pytanie czy jestem normalny?

I nadal nie wiem na jakie pytania nie odpowiadam.
@UlanaGraszka: mam wrażenie że w tym poście dzieją się rzeczy niestworzone, masz podobnie? Ludzie na mnie przeklinają, rzucają się bez powodu i nazywają przy tym frustratem, niektórzy idą jeszcze dalej w przypuszczeniach że ktoś mnie ruchał w dzieciństwie w dupę itp xD
A ja tylko spytałem po co słodzić truskawki skoro nieposlodzone są smaczniejsze, rozumiesz coś z tego? Bo widzę że nieco mniej niż ja ale podobnie tu masz
( ͡
@RumunElfik2137: ja nie rozumiem pytania na Mirko o rzecz, którą, po wpisaniu dwóch słów "erytrytol kcal", google wypluwa od razu. Jak ktoś o coś pyta, taguje to jako #dieta #odchudzanie i nie życzy sobie, aby ktoś dodał komentarz odnoszący się do tagów, to niech używa wyszukiwarek internetowych, a nie czegoś na rodzaj publicznego forum - jakim jest Mirko.
@drogba90: Ja jestem ekspertem. Przeglądałem dziesiątki badań na ten temat. Erytrytol praktycznie w całości jest wydalany z organizmu. Może powodować lekkie problemy żołądkowe w bardzo dużych ilościach (np. 100g). Ogólnie jednak nie narusza bilansu kalorycznego. Natomiast trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że u niektórych osób słodziki powoduje wyzwalanie insuliny. Spowodowane jest to samym słodkim smakiem i reakcji mózgu na to. A jak wiadomo insulina jest odpowiedzialna za odkładania tkanki tłuszczowej.