Wpis z mikrobloga

Eh, nie warto było robić nic. Poznałem dwa miesiące temu dziewczynę. Bardzo nieśmiała, zdystansowana i małomówna, ale ze spotkania na spotkanie była coraz bardziej otwarta. Ostatnio wspomniała, że lubi sobie kupować różowe pierdółki, np kupiła sobie różowy piórnik. Wspomniała też, że lubi pluszaki. Jak byłem na zakupach to zauważyłem uroczego, różowe pluszaka. Stwierdziłem, że biorę i dam jej go przy następnej okazji. Problem jest taki, że mnie zghostowała xd Wiem, że nie powinienem się przejmować, a raczej cieszyć, bo takie zachowanie świadczy o jakiejś niedojrzałości, ale jednak trochę szkoda straconego czasu. Przynajmniej pluszak #!$%@? xd
#zalesie #zwiazki
  • 83
@czterypalcewnatalce @bary94pl @KrzaczeK93 chodzi dokładnie o to, że nagle urwała kontakt. Nie odzywa się już tydzień. Na początku można sobie to tłumaczyć, że może zajęta i nie ma czasu odpisać, oddzwonić, ale po tygodniu wiadomo, że albo nie żyje, albo nie chce kontaktu. Wystarczy jedna wiadomość w stylu „jestem zarobiona, odezwę się za x dni” i już można być spokojnym o przyszłość relacji