Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_Finn_i_pies_Jake: przecież ja tu wogole nie dyskutuje o tym słodziku na truskawkach tylko o tym w jaki sposób Op odpowiedział na zwyczajne pytanie i jak bardzo dziwi mnie powszechna akceptacja takiej odpowiedzi

@BeZao: jesteś patusem bo pochwalales właśnie taką odpowiedź, do tego twój profil to na przemian patostreemy i Kononowicz więc trafiłem w stu procentach już po pierwszej twojej odpowiedzi.
@BeZao: ehh, jakby to napisać, poprostu nie widzę sensu w dalszym pisaniu z tobą, zaobserwowałem Cię bo lubię przyglądać się różnym ludzkim postawa, nawet takim typowo patologicznym, postanowiłem Cię potraktować jak obiekt do badań, chyba tak najprościej i zrozumiałe mogę wyjaśnić to że zostałem twoim fallowersem
@drogba90: Jak ktoś już wcześniej to prosto opisał to nvm, ale z erytrytolem w uproszczeniu jest tak, że nasz organizm wykrywa jego słodki smak ale go nie metabolizuje, czyli nie przerabia go na energię a co za tym idzie wpisali 0kcal bo to dla nas prawda. Tak samo nie metabolizują go bakterie/drożdże itd. to nie dostaniesz też próchnicy xD
@drogba90: Erytrytol ma zero kcal, i delikatny miętowy posmaczek. Trzeba go trochę więcej sypać by coś poczuć, przynajmniej ja tak mam.
ALE ksylitol już z kolei ma 240 kcal/100g. Jest trochę słodszy, wiec można go sypać mniej. Warto o tym pamiętać w razie czego, ja się raz przejechałem. Jeżeli chodzi o stewie to nie wiem ale tez się chętnie dowiem. Pozdro byku mam nadzieje ze pomogłem
@RumunElfik2137: od 3 godzin prowadzisz jakąś śmieszną wojenkę słodzikową, wyzywasz innych od patusów i mówisz, że mają upośledzone kubki smakowe tylko dlatego, że tobie coś się nie podoba. Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie zadane przez opa a zamiast tego zesrałeś się nawet w osobnym wpisie, który już zresztą usunąłeś. Mnie jeżeli coś nie obchodzi to po prostu nie komentuję. A na pewno nie próbuję komuś mówić jak ma żyć.

było
@rimyi: moja postawa zmieniła się na smieszkujaco-trollujaca po tym jak oo zaczął rzucać wulgaryzmami w odpowiedzi na normalne pytania, później zaniepokoiło mnie i chciałem zwrócić uwagę na to że takie wulgarne wypowiedzi zdobywają poklask, tamten post usunąłem bo otagowalem patostreemy i zaczęły się zlazic jakieś szemrane typki pokroju @BeZao: