Wpis z mikrobloga

Wielu blackpillowców traktuje dickpill jako coś niepoważnego, ponieważ dickpill jest najbardziej bezlitosną formą blackpilla. Odrzucenie dickpilla po poznaniu blackpilla to tak jakby pojechać na olimpiadę i nie wystartować w biegach albo pojechać do Rzymu i nie zobaczyć papieża. Każdy zwolennik blackpilla (i w ogóle każdy mężczyzna) powinien zaakceptować dickpill, dzięki czemu osiągnie spokój wewnętrzny.

#bluepill #redpill #blackpill #dickpill #dickpillscience #nauka #wiedza #anatomia #biologia #natura #seksuologia #psychologiaewolucyjna #psychologia #zdrowie #rozwojosobisty #poradadnia #takaprawda #zwiazki #seks #plodnajulka #niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #kutangens #genetyka #przegryw #betabankomat #cuckold #samiecalfa #chadowezycie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
RedSensej - Wielu blackpillowców traktuje dickpill jako coś niepoważnego, ponieważ di...

źródło: comment_1654438743s0x6Q8MqOEgZMsqyw1wMiO.jpg

Pobierz
  • 9
@RedSensej ja mam z tym problem. To jest jakiejś chore, celowe zaszczepianie w wykopkach komplemksów aby chyba zarabiał na tym jakiś chłop srzedający tabletki na wydłużenie krocza albo trzepiący biznes na tego typu zabiegach. Jakkolwiek blackpill to prawda to dickpillowcy powinni być banowani, bo to nie jest ani śmieszne ani dobre to co tutaj wrzycacie.
@RedSensej: ten dickpill to był nawet śmieszny przez chwilę. Ale jeśli ktokolwiek bierze to na poważnie... dajcie spokój xD

Myślę, że mikrus to 11-12cm. Czad jakby miał 13-16cm to będzie w zupełności wystarczające. No i zgadzam się, że duża pała wzbudza ciekawość, bo miałem dwóch takich kolegów i goście wysyłali bez cienia wstydu zdjęcie pindola laskom i to rzeczywiście działało w niektórych przypadkach. Ale wystarczy zobaczyć na allegro jakie rozmiary dild