Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mDvMatti: bardzo duża szansa. Jak ogarniesz materiał, albo kogoś, kto wytłumaczy tak, że zrozumiesz, to całki, macierze 2° ogólnie matma dyskretna, analiza matematyczna i probabilistyka do przejscia na minimum 3 na luzie.
@mDvMatti: Ja przeszedłem całą informatykę, na dużej uczelni Wrocławskiej i pracuję w zawodzie a maturę poprawiałem. Tyle że dla mnie to była mordęga i żałuję tych studiów. Nikomu nie polecam takiej drogi.
U mnie też była taka zmienna że ja chciałem grafiką się zajmować, 3D + animacją i to w owych czasach było na jakimś poziomie tylko pod studiami informatycznymi.

Skończyło się semestrem ze specjalizacji a tak to #!$%@?łem bazy, programowania
@mDvMatti: jeśli się nic w programie szkoły średniej nie zmieniło to materamtyka na studiach ma niewiele wspólnego z tym co jest na maturze nawet rozszerzonej.
jedyne co się przydaje to pochdone żeby szybciej nauczyc się całek. anal na studiach to praktycznie nauka matmy od nowa

Aha i nie wiem czy coś z tym zrobili czy nadal na pierwszym sestrze na pierwszych zajęciach z fizyki przychodzi jakich chu... I mówi że go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mDvMatti: no trochę mało z tego rozszerzenia. Z analiza matematyczna będziesz miał ciężko. Ale z tym większość ma ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)