Wpis z mikrobloga

@jaroty to że jedna strona się #!$%@?, to znaczy że i druga musi? Jeżeli Rosjanie prowadzą mordy na ludności cywilnej to i Ukraina to musi?

@F1A2Z3A4 ja rozumiem ale inne kraje również zapraszaly Putina. Ja sam uwazam aneksje Krymu za akt wojenny. Jednak inne kraje nie mialy z tym problemu. Aneksja Krymu miala jednak jeden plus - Nato zareagowala szkolac wojska Ukrainy, a sama ludność również odwracala się od Rosji w stronę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LowcaAndroidow: ale to prawda XD jak byłem w Świnoujściu to cały czas nie mogłem zrozumieć skąd takie kolejki na stacjach dopiero jak się przyjrzałem to zobaczyłem że wszystkie samochody są na niemieckich blachach XD
@Dariel: Taak, a jak komuś rękę odrąbiesz i przyszyją, to jesteś bohaterem, bo masz wkład w rozwój transplantologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i teraz im słusznie wstyd, że go zapraszali i można to śmiało wypominać. Nikt nie zamknął time za człowieka roku dla Hitlera, ale niesmak pozostał.
@F1A2Z3A4 no trochę zły przykład. Kazde wydarzenie historyczne miało pozytywne jakni negatywne skutki. Odkrycie Ameryki super dla Europejczyków, tragiczne dla Indian. Rozszczepienie atomu super dlanpozyskiwania energii, źle dla atomu. Rozbiór Polski zły dla naszego kraju, ale dał nam sporo dla naszej kultury romantyzmu. Druga Wojna Swiatowa zla bo zginely miliony ludzi, dobra bo rozwinęła się technologia i medycyna. Fakt, że niektóre wydarzenia mialy wiecej negstywnych rzeczy niż pozytywnych.

A z wypominaniem rzeczy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaroty uprawiasz taka samą manipulacje jak tvp. Wrzucasz artykuł z 2018 roku, jak ktoś nie spojrzy na datę , pomysli, że to bylo niedawno. W 2018 Putin normalnie jeździł po całym świecie, więc to nie jest zaden szok, że jakieś panstwa go zapraszaly do siebie.

@Dariel: ale dziwisz się? To zatwardziałby beton platformy to co ma wrzucać? To jest zaślepienie gorsze od pisiorów.
@vin42: @Dariel: akurat wypominanie tych wypowiedzi tfu Kornela morawieckiego to rigcz. Typ był taką samą ruską onucą albo większą niż Korwin, gdzie mówił o tym, że to Kijów zaatakował Donbas i że Rosja nie prowadzi agresywnej polityki xDD
@Pitu33: Ee od wczoraj to paliwo nie jest już aż tak drogie, na pewno nie 15%. Od wczoraj obniżono podatek w Niemczech na benzynę (35 centów na benzynę 17 na ropę). Sprawdziłem szybko, że przy Gorlitz benzyna kosztuje 1.87co daje około 8.70 złotego. Więc teraz benzyna jest droższa tylko o jakieś 9%, jeżeli średnia cena w Polsce za litr to 8 zlociszy. W Niemczech w najbliższych dniach ma jeszcze spadać cena
@jaroty uprawiasz taka samą manipulacje jak tvp. Wrzucasz artykuł z 2018 roku, jak ktoś nie spojrzy na datę , pomysli, że to bylo niedawno. W 2018 Putin normalnie jeździł po całym świecie, więc to nie jest zaden szok, że jakieś panstwa go zapraszaly do siebie.


@Dariel no i spoko, czyli zostawiamy monopol na manipulacje dla pisu i tvp i mamy grzecznie słuchać co pan mówi?