Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@snierzyn z kundlami nie ma żartów, na wsi dużo (pod)ludzi puszcza swoje psy luzem. Sam się przekonałem jak raz w lesie mi się rzucił na nogi i musiałem go przydusić do ziemi. Pamiętam że poszedł na niego cały pojemnik gazu zanim ogarnął że nic nie ugra, a i tak miał szczęście bo mam dosyć ciężką rękę. Potem jeszcze pyskówka z właścicielem debilem który po telefonie na policję po prostu uciekł jak #!$%@?,
@snierzyn:
Szacun za walkę.
Też zdarzało mi się, że leciały na mnie jakieś psy, ale jak jest jeden to zazwyczaj wystarczy, że się napnę i warknę i ucieka z piskiem.
Niemniej, od kiedy zaatakowały mnie dwa kundle zacząłem do tego podchodzić poważniej i według mnie psy puszczone luzem trzeba unieszkodliwiać za wszelką cenę żeby nie było takich sytuacji jak opisuje @nick_the_greek:.
Dzikie psy to najgorsze co można spotkać, dziki co
@snierzyn: Jak to czytam, to serio aż się coś ostrego otwiera w kieszeni. Tym bardziej, że mieszkam na wsi, a tutaj takich bezmyślnych jest masa. W mieście to zazwyczaj ludzie trzymają te psy, bo albo ktoś zadzwoni na straż miejską, albo ci ucieknie w miasto i będziesz mieć problemy. A na wsi? Jak w chlewie. Jeden właściciel ma psa, przybitego do budy na 20cm łańcuchu, a jego sąsiad znowu puszcza psy