Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod biurkiem ( ). Późne lata 90-te. Czemu chciałem takie zdjęcie i czemu mi je mama zrobiła, nie wiem. Jak już przestałem się nimi interesować, to dziadek napalił nimi w piecu ( _).
No, wszystkiego najlepszego Mircy!

#pokazmorde #dziendobry #glupiewykopowezabawy #dziendziecka #kaczordonald
prawo - Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod ...

źródło: comment_1654053563Iz3GYpQlJXZpKettdoYfeP.jpg

Pobierz
  • 109
Stracilem tak kilka zabawek, ktore teraz sa sporo warte i troche ulubionych ubran. W starym rodzinnym domu mieszkala moja babcia. Jak bylem studentem jezdzilem do niej najczesciej w weekendy. Jednego weekendu byla moja mysz miki z mcdonalda nastepnego juz nie bylo. I jak zrobilem awanture to cisza. Moj rower z komunii w idealnym stanie oddala jakiemus pijakowi ze swojej wiochy. Moja babcia ma jakas taka mentalnosc, ktorej nienawidze. Rower to mi wmawiala,
Ja jestem ciekaw skąd u ludzi wychowanych za PRL ten brak szacunku do rzeczy. Ja miałem kolekcję małą z 10-15 pudełek dużych tekturowych po grach z lat tak 1995-1999. W tym polską wersję Rage of Mages, gdzie jakiś wykopek chciał mi wcisnąć, że nigdy nie było pl wersji xD A matka wzięła i #!$%@?ła. A pudełka normalnie sobie stały na szafie, nic nie wadziły. To samo z moimi ulubionymi ciuchami, wracam ze
@ravau:

Aż mnie ciekawość teraz zżera czy ojciec je #!$%@?ł przy "sprzątaniu" (czytaj: #!$%@? wszystkiego co nie jego), czy się zachowały. Chyba to pojadę sprawdzić xD


Dzień ojca się zbliża. Zadzwoń i od tak zapytaj bo możesz na prezencie zaoszczędzić w tym roku

@Asd15:

Ja jestem ciekaw skąd u ludzi wychowanych za PRL ten brak szacunku do rzeczy.


Moi wywalili wszystkie kasety audio z nagranymi audycjami z lokalnego radia -
@prawo: Miałem podobną sytuację, moja matka bez pytania oddała wszystkie moje komiksy z Kaczorem Donaldem synowi koleżanki, bo "mam już 11 lat i nie będę takich dziecinnych rzeczy przecież czytał". Do dzisiaj mnie to boli, ale w ramach zemsty jakiś czas temu #!$%@?łem jej kilka ulubionych ciuchów "bo przecież już tyle się w nich ochodziła że raczej nie będzie ich zakładać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanProgramista: @ToksycznySocjopata: Obaj macie rację, brak szacunku zwłaszcza do cudzej wartości, a już właśnie nie wspominając o dzieciach. Ja pamiętam jak sama mi matka wygarnęła jak już miałem z 10-13 lat(a więc już taki prawie nastolatek a nie dzieciak), że dzieci się nie liczą i ich zdanie też nie gdy właśnie się sprzeciwiłem przeciwko czemuś. Ale rzeczywiście, u mnie w moim pokoju kitrała jakieś swoje rzeczy(bo u siebie nie miała
Moi wywalili wszystkie kasety audio z nagranymi audycjami z lokalnego radia - stacja nie prowadziła archiwum (), komiksy od Kaczora po najstarsze wydania TM-Semic - tego było mnóstwo zwłaszcza wydania specjalne. Ale to było za mało i z dymem poszły też plakaty kinowe które zbierałem - w tym amerykańskie dwustronne oryginały chociażby z Cienkiej Czerwonej Linii.


@niewiadomocowscenariuszujest: Czytanie tego aż boli :/
No tak czytam te komentarze i się #!$%@?łem. Miałem taką kolekcje kart Heroes 4 i to całkiem sporą, chociaż wszystko mieściło się w takim pudełku po kapsułkach do pralki Calgon czy tam inny Persil. I wzięli mi ją bez pytania wyrzucili.

Albo jak ojciec, który w piwnicy miał konkretny syf z całą masę starego śmiecia, dybał na karton, w którym trzymam pudełka z oryginalnymi grami na PC (bo teraz wszystko jest na
ja zaczytywalem sie w serii Giganta, ktora tworzyla fajne obrazki z grzbietow ksiazek jak sie caly komplet zebralo, zawsze mialem wrazenie, ze to sie Kaczor Donald nazywalo, ale jednak nie do konca :)
Zostawala u niej jakas moja zabawka moglem byc pewny, ze komus odda. Po cholere takie rzeczy robila?


@Chandler: Może nie trzeba było tego trzymać u niej, hm?

Albo jak ojciec, który w piwnicy miał konkretny syf z całą masę starego śmiecia, dybał na karton, w którym trzymam pudełka z oryginalnymi grami na PC (bo teraz wszystko jest na Steam czy innych platformach i z neta ściąga się szybciej niż by miało