Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod biurkiem ( ). Późne lata 90-te. Czemu chciałem takie zdjęcie i czemu mi je mama zrobiła, nie wiem. Jak już przestałem się nimi interesować, to dziadek napalił nimi w piecu ( _).
No, wszystkiego najlepszego Mircy!

#pokazmorde #dziendobry #glupiewykopowezabawy #dziendziecka #kaczordonald
prawo - Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod ...

źródło: comment_1654053563Iz3GYpQlJXZpKettdoYfeP.jpg

Pobierz
  • 109
@Jaroslaw_Keller: Ja jestem ciekaw skąd u ludzi wychowanych za PRL ten brak szacunku do rzeczy. Ja miałem kolekcję małą z 10-15 pudełek dużych tekturowych po grach z lat tak 1995-1999. W tym polską wersję Rage of Mages, gdzie jakiś wykopek chciał mi wcisnąć, że nigdy nie było pl wersji xD A matka wzięła i #!$%@?ła. A pudełka normalnie sobie stały na szafie, nic nie wadziły. To samo z moimi ulubionymi ciuchami,
@pablosik: Kolekcję CDA na szczęście zawsze broniłem. Mam prawie wszystkie numery z lat 97/98 do tak 2014 pomijając okres ~roku gdzie nie miałem na CDA hajsu. Ja mam wrażenie, że wielu z nich to jak zaprogramowane roboty, bez możliwości myślenia. Wyrzucenie kolekcji do której twoje dziecko ma przywiązanie i wiele pozytywnych emocji? Nie ma problemu. Dzieciak chce wyrzucić parę kromek twardego jak skała, starego chleba CO TY ROBISZ GÓWNIARZU TO ŚWINTY