Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod biurkiem ( ). Późne lata 90-te. Czemu chciałem takie zdjęcie i czemu mi je mama zrobiła, nie wiem. Jak już przestałem się nimi interesować, to dziadek napalił nimi w piecu ( _).
No, wszystkiego najlepszego Mircy!

#pokazmorde #dziendobry #glupiewykopowezabawy #dziendziecka #kaczordonald
Pobierz prawo - Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod ...
źródło: comment_1654053563Iz3GYpQlJXZpKettdoYfeP.jpg
  • 109
@prawo: o, człowieku. Ja to byłem za nastolatka taki mondry, że po prostu całą kolekcję wyrzuciłem do śmieci uznając w przypływie wątpliwego geniuszu, że już za stary na takie bzdety jestem i się nie przyda. Jeden z większych błędów!
Ja miałem kolekcję gazet Bajtek, Motor, auto moto i sport. Niestety po kolejnej przeprowadzce sam wyrzuciłem, bo nie było już miejsca na to. Do dziś żałuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Asd15: Moja matka robiła to samo. Nie wiem, chyba niektóre matki tak mają. Teraz się tłumaczy, że "przecież miejsca nie było, żeby to wszystko trzymać". W piwnicy znalazłam worek ze starymi maskotkami i doszłam do wniosku, że uchowały się tylko dlatego, że worek był zabarykadowany pudłami z książkami i gazetami mojego ojca.

Moja babcia była na zupełnie drugim biegunie. Nigdy nic nie wyrzuciła, chyba że było zepsute, a i tak zawsze
@prawo: też miałem cały stos Kaczorów, i też mama mi w którymś momencie nakazała je spalić xD ale już zbierałem pisma komputerowe a Kaczory Donaldy były de facto warte tyle co makulatura. Za to Giganty miałem pierwsze trzy roczniki (96-99 albo 97-00, już nie pamiętam) i możliwe że one gdzieś są.
Co do tego że w PRLu zbierało się wszystko a w dziewięćdziesiątych czy dwutysięcznych bez skrupułów rodzice wywalali nasze stare
Kurdę, jak tak czytam Wasze wpisy, to ja to jednak mam farta chyba, że miałem sensownych rodziców. Do dziś mam kilka kartonów załadowanych pismami typu CDA, SS, Gambler, TS, ŚGK (jest tego więcej), mam też sporo numerów MiM i Portala. Jedyne co nie dotrwało do dziś, to niestety właśnie Kaczor Donald, bo kartony leżały na samym dole sterty i jak nam raz lekko zalało piwnicę, to właśnie one ucierpiały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak już przestałem się nimi interesować, to dziadek napalił nimi w piecu ( _).

@prawo: ja zbierałem tygodnik "Piłka Nożna". Od 2002 do 2006 praktycznie kupowałem co tydzień nowe wydanie. Któregoś razu zauważyłem, że stos w moim pokoju jakby mniejszy o połowę. Spytałem siostry czy nie widziała ich, a ona na to: "Wzięłam na rozpałkę, przecież to stare gazety BYŁY". ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
masz może gdzieś wykaż wszystkich numerów z lat 90tych? Bo znalazłem tylko po 2005 czy 2004 :/
@prawo: Wykazu nie mam, ale wszystkie leżą ułożone chronologicznie od 1994 do chyba początku 2002.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prawo: moje Kaczory, Giganty i czasopisma komputerowe w większości na szczęście przetrwały, ale kiedy miałem paręnaście lat, matka wiedząc, że mi zależy na tych ostatnich, to wyciągała po kryjomu losowe numery i celowo nimi paliła w piecu. To po tym jak mi mówiła, że jestem beznadziejny, nikt mnie nie lubi i niczego nie osiągnę w życiu. Długo się leczyłem psychiatrycznie.