Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod biurkiem ( ). Późne lata 90-te. Czemu chciałem takie zdjęcie i czemu mi je mama zrobiła, nie wiem. Jak już przestałem się nimi interesować, to dziadek napalił nimi w piecu ( _).
No, wszystkiego najlepszego Mircy!

#pokazmorde #dziendobry #glupiewykopowezabawy #dziendziecka #kaczordonald
prawo - Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod ...

źródło: comment_1654053563Iz3GYpQlJXZpKettdoYfeP.jpg

Pobierz
  • 109
W tym polską wersję Rage of Mages


@Asd15: przeszedłem ostatnio, bo chciałem coś trudnego, man, nie wiem czy to nie najgorsza mechanika levelowania umiejętności z możliwych - daj magowi różdżkę z kamienną klątwą, idź na godzinę na spacer, jak wrócisz ma wymaksowaną umiejętność. Daj rycerzowi broń z kamienną klątwą, to samo. Zabijanie potworów szybko jest gorsze niż wolno bo skill gorzej rośnie. + standardowe rosyjskie hordy połączonych potworów, zaatakujesz jednego to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kajtosz: wyżej pisali, że był konkurs że swoimi kaczorami ale czy wygrałem to nie wiem.

@karoryfer: masz może gdzieś wykaż wszystkich numerów z lat 90tych? Bo znalazłem tylko po 2005 czy 2004 :/
Jak już przestałem się nimi interesować, to dziadek napalił nimi w piecu ( _).


@prawo: Boli na samą myśl. Też mam taką historię moich gromadzonych altami artefaktów przeszłości, które leżały skryte w torbie w piwnicy, do póki rodzony ojciec nie zaczął w niej robić porządków. Przeszłość trafiła na jakiś śmietnik... Poharatało mi to moją nostalgiczną duszę.
Jak już przestałem się nimi interesować, to dziadek napalił nimi w piecu


@prawo: U mnie mama, bo przeprowadzaliśmy sie do mniejszego mieszkania i mówiła:po co to tobie i tak już to czytałeś wiele razy" , teraz bym jej powiedział to samo o książkach xD. Jak parę lat później jej wyjaśniłem, że były tam perełki (w czasie palenia coś tam wiedziałem o wartości niektórych z nich, ale nie na tyle co po
@prawo: piekne. miałem gdzies podobną fotkę. pamiętam jak gazetka kaczor donal nazywała sie jeszcze myszka miki. i pamiętam numer z takim "felietonem" jak miki pisał że donald go poprosił o prezent na urodziny. ale to jest wielki prezent i że miki sie musi powaznie zastanowić. i w kolejnym numerze że tak zgodził sie. a ten prezent to że włąsnie zmieniają nazwe na kaczor donald... echhh, to byli czasy
albo potem ten