Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod biurkiem ( ). Późne lata 90-te. Czemu chciałem takie zdjęcie i czemu mi je mama zrobiła, nie wiem. Jak już przestałem się nimi interesować, to dziadek napalił nimi w piecu ( _).
No, wszystkiego najlepszego Mircy!

#pokazmorde #dziendobry #glupiewykopowezabawy #dziendziecka #kaczordonald
prawo - Jeden plusik jeden Kaczor Donald. Jeśliby zabrakło stos komiksów jeszcze pod ...

źródło: comment_1654053563Iz3GYpQlJXZpKettdoYfeP.jpg

Pobierz
  • 109
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filipterka25: o proszę, znalazł się i toksyk, który by innym wyrzucał rzeczy. Tylko jakiejś wymówki potrzebujesz.

To że ktoś trzyma stare pamiątki na strychu, albo w piwnicy, to nie znaczy, że ich nie ceni. Głównym problemem jest zwyczajnie brak miejsca, w szczególności na coś, co by się ruszało od święta. Trzeba być bez wyobraźni, żeby chcieć wyrzucać część naszego dzieciństwa lub innego ważnego dla nas okresu w życiu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@silence333: zauważyliście ile amerykańskie bajki mają historii o pieniądzach? Od małego piorą dzieciom mózgi, żeby za kasą latały.

A szczytem #!$%@?ństwa jest to, jak przerobili w serialu animowanym Timona i Pumbę na żądnych pieniędzy i złota chciwców. Oryginalne postacie cieszyły się beztroskim życiem w dżungli i rozpowszechniały pozytywną wiadomość, żeby się nie martwić, a w serialu miały oczy jak 5 zł, po zobaczeniu pliku banknotów.
To że ktoś trzyma stare pamiątki na strychu, albo w piwnicy, to nie znaczy, że ich nie ceni.


@srogie_ciasteczko: A może trzymać w swoim?

Zresztą zajebiste dzieciństwo, jak najcenniejszą pamiątką jest zbiór kaczorów donaldów

Głównym problemem jest zwyczajnie brak miejsca, w szczególności na coś, co by się ruszało od święta


@srogie_ciasteczko: I zapewne ten sam problem występuje u rodziców czy tam dziadków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A może trzymać w swoim?


W swoim czym? Najmowanym pokoju, albo kawalerce? Trzeba trochę czasu, żeby kogoś było stać na niemałe mieszkanie, a do tego czasu wszystko jest już zazwyczaj wyrzucone.

Zresztą zajebiste dzieciństwo, jak najcenniejszą pamiątką jest zbiór kaczorów donaldów


No tak, ojciec alkoholik, toksyczna matka, więc jak najbardziej te komiksy przypominają tę dobrą część dzieciństwa.@Filipterka25: