Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@gendzi: Żeby mieć dobrze płatną pracę musisz mieć zestaw umiejętności, których się nie nauczysz z kursów. Albo musisz zostać specjalistą, a tu wiedza domenowa plus praktyka. Albo zarządzanie ludźmi. Tu głównie praktyka. Najwięcej płaci się ludziom, którzy potrafią rozwiązywać problemy samodzielnie. Ale widać, że to nie dla Ciebie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@gendzi: spoko ja mam już prawie 35 i też nie wiem, więc da się tak długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw musisz ustalić co robić, jakby co są też testy preferencji zawodowych. Mnie nie pomogło, ale może Tobie. Na pewno warto uczyć się języków angielski i jeszcze chociaż jakiś jeden
@gendzi
#!$%@? to samo, tylko że 25lvl i rok temu dostałem mega gorączkę i zmieniło mi się we łbie. Do 24 lvl leżałem do góry #!$%@? i grałem w gry xd Od tego czasu
Codziennie uczę się
Angielski (przez rok z gówna na lvl oglądania filmu po ang)
Niemiecki ( przez rok dogadam się na gówno tematy)
Codziennie jakąś książka nom fiction (mam wręcz ogromną wiedzę na wszelakie tematy, w poprzednim miechu
@mlodyernest

Produkcja, z duża rotacja zajęć.
Obsługa wszystkich urządzeń typu szlifierki spawarki etc
Niekiedy cały dzień przy łopacie też się zdarzy.
Jednym słowem gówno praca, ale moje umiejętności też są jak na razie #!$%@? warte więc
Prosta prace fizyczne dla prostego chlop
@gendzi: jeśli nie wiesz co byś chciał robić to zacznij od testów jakie masz predyspozycje ( intro/extrawertyk; human/tech itd), gdy to określisz maxujesz najbardziej wydajne skille i unikasz tego co jest stratą czasu. Zupełnie jak w grach gdzie z maga bedzie slaby woj i odwrotnie.
@gendzi: przypomnij sobie lockdown i wszelkie zawody, które dalej musiały pracować - bo to są zawody niezbędne, na które zapotrzebowanie jest i będzie.

I teraz jak już odsiałeś np. literaturę średniowieczną czy martwe języki to możesz sobie wybrać cokolwiek chcesz i im trudniej tym większe zarobki.

A serio to poświęć 2-3h dziennie na research wszelkich umiejętności i hobby jakie masz. Tj. siadaj i napisz wszystko w czym byłeś dobry od np.