Wpis z mikrobloga

Według mnie #bystrzaktv dużo się nie różni od #danielmagical prócz tego że zrozumiem że ludzie nie chcą oglądać jego zakoli, gdyby nie streamował na zadupiu to z tucznikiem by dzielił pryczę, najlepsze są umoralniania aktorów gdy w poniedziałek leci jeszcze stream od piątku chce to zakończyć, wpadło kilka tysięcy $ to są przemowy po co tyle pijesz/piłeś ale na początku weekendu nie ma z tym problemu gdy im stawia flaszkę za flaszką xd tak samo robił tucznik. #patostreamy
bolsonn - Według mnie #bystrzaktv dużo się nie różni od #danielmagical prócz tego że ...

źródło: temp_file.png4348956551099607504

Pobierz
  • 27
@bolsonn: Bystrzak jest bardziej pojętny i rozumie czego chcą widzowie, nie żyje w świecie swoich fantazji, że wszyscy oglądają go dla jego osoby i jego pijackich bełtów, tylko dla tajfuna, i nie jest takim lamusem jak magical i potrafi własnoręcznie #!$%@?ć kogoś jeśli mu się nie spodoba. Rzecz jasna mówimy o patusie, zakolaku i zakompleksionym narkomanie, więc oczywiście mógłby sobie z magicalem podać śmiało rękę, tylko że jest on od magicala
@don-zwierz: tu nawet słowem klucz jest stół, bo przez tyle lat streamów tucznika to ja widziałem co najwyzej stolik i drugi stolik na którym stoi monitor, albo to nawet ten sam i co chwila cos zalane.
@zobajakafranca: ale argumentow nie odbiles. chlop co odplywa... w patostreamach mial byc alkohol ogolnie uzywki a nikogo nie interesowalo czy bedzie jadl schabowego czy kapcia spod lozka. no ale tak to jest jak sie przerzucilo na tik toka i teraz przeszkadza fakt ze menele dobrze nie jedza xd jeszcze powinni byc dobrze ubrani xd
@revantes co jeden to lepszy xd nie bylo stolu i co, zle byly strimy? kiedys nikt nie
@bolsonn: Bystry to solidna firma i zgrana paczka aktorów. Osobiście chętnie widziałbym Sylwka częściej przed kamerą i więcej strimów w starym stylu, ale dobrze, że przynajmniej skupia się na moderowaniu. Przydałoby się więcej postaci epizodycznych i rotacyjnych.
na cenzurze się skupia


@bolsonn: a dziwisz się? Posrane gacie ma chłopak, nikt nie chce skończyć w ciupie a żyjemy w kraju gdzie wolność jest ograniczana ostatnio drastycznie i coraz mniej wolno mówić, pisać czy robić. Przecież w tym komunistycznym gównokraju już leży projekt ustawy o zakazie publikowania i rozpowszechniania ,,patostrimów'' cokolwiek to #!$%@? dla tych ziobrowych popaprańców znaczy.
@revantes: xd tucznika to w teorii ma aktualnie gdzies okolo 40 wykopkow ale tez nie do konca bo sledza jego strimy na tik toku. na tym tagu jest aktualnie moda zeby krytykowac wszystko co zwiazane z danielem. jeden wielki belkot bo z jednej strony daniel jest oskarzany o najwieksza patologie jaka sie dziala na u2 czym zyjecie po dzien dzisiejszy a teraz sie dowiaduje ze w sumie jak on byl to
@bolsonn: nie no wiadomo że bystrzak to odpad społeczny tak samo jak jego lumpy, ale porównywanie go do magicala to już przesada. Samo to że z takim kontentem utrzymał się na yt znaczy że musi mieć coś w głowie.
Jak już kogoś porównywać do tucznika to kononowicza. Obaj znęcali się nad matkami, psami i obaj to obżerające się nibembeny.