Wpis z mikrobloga

@El_Duderino: równo z chłopem pojechałeś ale tak należy. Czasem typom w puszkach wydaje się, że wszystko mogą bo mają jakąś ochronę w postaci samochodu. Beka. Większy (samochód) zawsze musi uważać na mniejszych (rowery, piesi itd.)
  • Odpowiedz
@SpecOdTableTenis: kto tu gada o jakichkolwiek przeprosinach? i jeszcze felliato, jak w tym przysłowie z głodnym?
kuzwa istnieje jakaś przyzwoitość


a op sie spruł jak guma w gaciach i pedalarze sami sobie zasłużyli na swoją opinie właśnie dzieki takim sytuacjom.
  • Odpowiedz
  • 6
Wszystko fajnie, ale nie wiedziałem znaku żeby to była jednokierunkowa. A jak nagrywający dojeżdża do tej zwężki to Seba z Volvo już praktycznie kończył manewr, więc wystarczyło zwolnić na chwilę
  • Odpowiedz
Typ w aucie omal nie rozjechał opa


@MordimerMadderdin: kłamiesz, przeciez op zjechał do krawedzi jezdni, widac ze prędkość jest nieduża

ty #!$%@? że sobie zasłużył?


ładnie ci siadło na czerep.
czytasz ze zrozumieniem? ja się czepiam burackiego zachowania pedalarzy a nie abstrakcyjnego rozjechania

Jebnij się w ten pusty łeb patałachu


pięknie się przedstawiłeś. widzę podzielasz kulturę opa, zresztą idz pyskować do kierowców samochodów, którzy cisną tobie na czołówkę
  • Odpowiedz
@grap32: Zamiast pyskować na takich debili, nagrywam ich i nagrania lecą na KMP.

czytasz ze zrozumieniem? ja się czepiam burackiego zachowania pedalarzy a nie abstrakcyjnego rozjechania


No tak, miał się pewnie ładnie przedstawić i spytać o #!$%@? jaśniepanowi z auta chodzi? Ode mnie dostałby jeszcze gazem w ryj. Bezmózgów w samochodach należy wyeliminować z dróg.
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Prawie się #!$%@?łeś pod koła typa, który kończył jechać zwężeniem zamiast poczekać 5 sekund na pusty przejazd i jeszcze się sprułeś. xD Jakby tego było mało to gacie obsrane bo chłop zawrócił, wszystko na co Cię stać to piskliwe „#!$%@?” i „bulbulbul”?
  • Odpowiedz
Zamiast pyskować na takich debili, nagrywam ich i nagrania lecą na KMP.


@MordimerMadderdin: nie jesteś wiarygodny, po tym jak sie zesrales i napisałeś, że volvo OMAL nie rozjechało opa. mógłbyś w pudelku pracować i nagłówki wymyślać...

No tak, miał się pewnie ładnie przedstawić i spytać o #!$%@? jaśniepanowi z auta chodzi?


@MordimerMadderdin: ale typie nikt nie zarzucił opowi, że nie powiedział dzien dobry. pisałem już wcześniej o przyzwoitości, ale przeciez
  • Odpowiedz