Wpis z mikrobloga

@Musztardowytygrys9: @HeadH: co za głupie seby xd napluć takim w ryj to za mało

patologia drogowa zawsze będą wybielać samochodziarza najwiekszego idiotę tylko po to żeby dosrac PEDALARZOWI. czuje jak komórki mózgowe mi uciekają jak muszę czytać te wasze głupoty
  • Odpowiedz
@Szalom: co ty #!$%@?, zapoznaj się z KRD oraz kulturą jazdy na drodze. Powinien ustąpić pierwszeństwa osobie będącej pod koniec odcinka zwężonego i umożliwić jej bezpieczny wyjazd
Więc #!$%@? z takimi odpowiedziami bo wychodzisz na idiotę
  • Odpowiedz
@Szalom: Chyba już dawno wszystkie uciekły, skoro wszystko widzisz przez pryzmat jakiejś wojenki pomiędzy rowerzystami, a kierowcami. Nie wysilaj się więc dalej i odpuść mi zaczepki ze swojej strony na przyszłość.
  • Odpowiedz
ZŁA: Spierd*laj! Blublublublu....


@grap32: Ale ja mu nie powiedziałem "#!$%@?" xD

Jakby tego było mało to gacie obsrane bo chłop zawrócił, wszystko na co Cię stać to piskliwe „#!$%@?” i „bulbulbul”?


Moje "gacie obsrane" takie, że podjechałem mu do szyby i się zatrzymałem przy niej? xD Sam się typ obsrał, bo mógł wyjść, ale mocny tylko za drzwiami.

"Piskliwe #!$%@?" nie jest moje xD Także ładnie się sam zaorałeś.
  • Odpowiedz
Wszystko fajnie, ale nie wiedziałem znaku żeby to była jednokierunkowa. A jak nagrywający dojeżdża do tej zwężki to Seba z Volvo już praktycznie kończył manewr, więc wystarczyło zwolnić na chwilę


@xPekka:

A widziałeś ten znak?

Ja wjeżdżałem na zwężenie to jeszcze seba z podporządkowaniem nie wyjechał, do tego miał tam jeszcze miejsce żeby miejsce zrobić, ale nie, lepiej grać szeryfa.

To jest też screen w momencie, gdzie się zwężenie zaczyna, także
El_Duderino - > Wszystko fajnie, ale nie wiedziałem znaku żeby to była jednokierunkow...

źródło: comment_1653758608Gj5DMj8zKdm4kEr39NBkL8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Powinien ustąpić pierwszeństwa osobie będącej pod koniec odcinka zwężonego i umożliwić jej bezpieczny wyjazd


@Musztardowytygrys9:

Ja już byłem na zwężeniu, gdy on wyjechał z podporządkowanej, także nie wiem, co ty oglądasz, chyba inny film.
  • Odpowiedz
@El_Duderino: czlowieku, serio do ciebie trzeba jak do przedszkolaka i pisac doslownie, a mowic pomału?!
Tamto "spier*alaj" bylo uzyte symbolicznie (mozesz tam podstawic tez swoje "co ty pierd.."), mialem dokładną transkrypcje twojego buractwa? Zaraz sie uczepisz mojej ortografii i interpunkcji, ktora mnie zaora tak samo jak twoje powierzchowne rozumowanie.

Piszesz, ze typ z volvo sie obsrał bo nie wyszedł z auta... masz ladnie poukładane w glowie. Na moje to on po
  • Odpowiedz
@El_Duderino: ale on nie wymusił ci pierwszenstwa ze sie pod ciebie wbił, jakby mial czekac az przejedziesz poza jego wjazd to by bylo dziwne. Znak droga z pierwszeństwem pokazuje ze idzie ona prosto i w chwili waszego spotkania obaj na niej byliscie, a nie bylo znaku o pierwszenstwie przejazdu z twojej strony
  • Odpowiedz
ale on nie wymusił ci pierwszenstwa ze sie pod ciebie wbił, jakby mial czekac az przejedziesz poza jego wjazd to by bylo dziwne


@ponurytraktorzysta: Dlaczego to miałby być dziwne? Zresztą mógł zjechać tutaj, po to je tam zrobili, żebyś mógł się schować.

I ten znak obowiązuje gdzie jadę, skrzyżowanie z prawej strony to droga jednokierunkowa do skrętu w prawo.
El_Duderino - > ale on nie wymusił ci pierwszenstwa ze sie pod ciebie wbił, jakby mia...

źródło: comment_1653762456KUNmQhhsSlV2iu2VdHT0Uq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz