Wpis z mikrobloga

#!$%@? sam mięsem rzucasz. Jak ktoś wali od razu z grubej #!$%@? a potem to szczeniackie blublublu to normalna kolej rzeczy - eskalacja.

Rzucasz #!$%@? i #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@El_Duderino: Co tu taki wysyp strusi? Miał jak wy głowę w piasek schować i może jeszcze przeprosić wielkiego pana z Volvo?

Dobra robota mirku, z chamem trzeba krótko. Jedyne co to trzeba było jego gębę trochę dłużej ponagrywać, coby się bardziej zagotował.
  • Odpowiedz
@Outline: Coś tam sugerujesz o szczeniactwie a nawet tagować mnie nie umiesz? Co mam na czołówkę z idiotą jechać? Nawet nie wiem czemu kretyn zawrócił. Eskalacja? Nie wiem, o co ci chodzi. Gościu wymusił pierwszeństwo, zawraca za mną, zajeżdża drogę ale to ja eskaluję, bo przekląłem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@grap32:

mogłeś zapytac sie o co mu chodzi, a nie od razu "co tam pierdo*isz?"


No tak, jeszcze przepraszam, dziękuję i dzień dobry. Na drodze nie ma miejsca na gadanie. Jak ktoś podjeżdża i opuszcza szybę to znaczy że będzie coś #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@El_Duderino: o #!$%@? ale się obsrali bo ktoś śmiał mieć na tyle charyzmy żeby odpyskowac sebkowi xD może jeszcze jakby ci liścia #!$%@?ł to powinieneś zapytać dlaczego mnie bijesz i nadstawić drugi? xD
  • Odpowiedz