Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1026
Prawilnie przypominam, że cancelowanie Anny Wendzikowskiej, która szkaluje niskich mężczyzn (sama mając 172 cm) to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek. Wyjdźmy poza Wykop i jedziemy w komentarzach z chamstwem:

Filmy na YouTube z tą panią (pierwsze z brzegu video jest z jakiegoś feministycznego portalu, taki obraz „równościowców”)
Instagram
Facebook

Z powodu heightismu samobójstwo popełniło już za wielu naszych braci, pora wyciąć tego raka.

#mizoandria #pieklomezczyzn #heightism #mgtow #blackpill #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #bekazfeministek #tvn #bekaztvn #bekazlibka #wykopefekt
  • 78
Wyjdźmy poza Wykop i jedziemy w komentarzach z chamstwem


Jeszcze wyjdź na ulicę z kredą i wtedy na pewno świat zwróci na to uwagę.

Z powodu heightismu samobójstwo popełniło już za wielu naszych braci, pora wyciąć tego raka.


Obraźliwe komentarze napewno pomogą wielu facetom, którzy czują się dyskryminowani z powody wzrostu, wyglądu, stylu życia, że w trymiga poczują się lepiej i nie rzucą się na sznur.

To że babka jest odklejona to
@Fracture: Każdy facet kótry był lub będzie z taka kobieta powinien być najgorszym, z najgorszych frajerów. Wyśmiewanych publicznie, wyśmiewanych wsród facetów. ŻAden facet obcujacy z nia nie powinien dostawać kontraktów promujących MĘSKOŚĆ.

Ewelina R....... to też gwiazdeczka koleżanka tej pani, ma taką sama MANIERĘ DO wyciągania bogatych facetów w Romanse XD na kase

Takie prostytutki tych czasów a w TV celebrytki

pozdrowienia od tak zwanych MAPETÓW jak to te dziewczęta w
@Fracture: Po prostu ktoś tej 40-letniej samotnej matce nie powiedział, ze jej status jako kobiety w oczach mężczyzn jest... niski. Nawet jeśli za młodu była ładna i fajna (nie wiem czy była), to te czasy minęły. Obecnie jej opinia nie obchodzi nikogo, a czasy kiedy mogła przebierać w facetach o ile kiedykolwiek były to już MINELY ( ͡º ͜ʖ͡º)
sama mając 172 cm


@Fracture: przecież taki wzrost u kobiety to odpowiednik mniej więcej 190 cm u mężczyzny, poza tym obejrzałem to video i dalej nie rozumiem gdzie wy tam słyszycie jakieś szkalowanie niskich mężczyzn, powiedzenie że ktoś ci się nie podoba to już jest szkalowanie całej grupy? XD

@OddajButa123: Powiedz to w telewizji o grubych babach albo starych
Prawilnie przypominam, że cancelowanie Anny Wendzikowskiej, która szkaluje niskich mężczyzn (sama mając 172 cm)


@Fracture:
Dobrze jest rozumieć, czego się słucha. Ona nie szkaluje niskich mężczyzn tylko potwierdza znaną od wieków prawdę, że niski mężczyzna nawet z uroczą twarzą to nie jest przystojny mężczyzna, niemniej może zostać nazwany ładnym. Taki jest fakt i pora się z nim pogodzić, a nie wszczynać gównoburzę jacy to jesteście szkalowani. A co do jej wzrostu-
@Fracture: ale to wolicie żeby były szczere, czy ściemniały ze chodzi o charakter? Bo już nie rozumiem. Oczywiście redpill jest prawdziwy, sami nie chcecie się juz oszukiwać wiec miejcie pretensje do tych ktorzy was pklamuja, a nie do tych co mówią prawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@rybazryzem85:

To że babka jest odklejona to fakt,

Nie odklejona tylko mówi jak jest. Kwestia podwójnych standardów, bo gdy facet mówi co myśli na temat atrakcyjności u kobiet to jest od razu klastrowy incydent kałowy i święte oburzenie, że jak w ogóle jeden z drugim śmie mieć własne zdanie. Przecież hurr kobieta nie jest od tego aby podobać się mężczyznom durr, uprzedmiotowienie i patriarchat kwiii!

Natomiast kobieta może rzucać wszelkie negatywne
@szpongiel: tak szczerze, robicie jakąś gownoburze, powiedziała, że jej się nie podobają mężczyźni o jakimś wzroście i co z tego? Nie może woleć wyższych?

A facet co ma poniżej 180 niech se znajdzie inna.

Czy na siłę mamy wymuszać na ludziach, żeby podobało im się to, co im się nie podoba?

Czy po prostu nie można o tym mówić głośno, tylko udawać na każdym kroku?
przecież taki wzrost u kobiety to odpowiednik mniej więcej 190 cm u


@OddajButa123: No raczej nie. Średnia dla kobiet to ok 164,5, a facetów 177, więc odpowiednik to by był facet z 183/4cm.
śmieszy mnie to, że wykopkowi faceci zamiast przyjąć to po męsku na klatę i uszanować jej preferencje, płaczą niemiłosiernie wylewając jad niczym zranione, zniewieściałe dzieciaczki xDDD


@Vedar: Po raz kolejny to samo. Kobiety mogą się oburzać, użalać, walczyć z czymś, a facet jak robi to samo w swojej sprawie to płaczek i dzieciak. I oczywiście pojazd po męskości. Jakie to typowe. Piękne podwójne standardy.
bo mam męża od 17 lat i on ciśnie bekę z tego xD


@edyta-ogorek: no i? To i tak o wiele krócej niż ja jestem mężczyzną, nie mówiąc już o tym, że kompletnie nie wiem co osiągnął, więc nie wiadomo nawet czy te 17 lat ma jakieś znaczenie.
Generalnie to nawet nie o to chodzi, ja się tym specjalnie nie przejmuję, ale nie zajmowałoby mi to wcale uwagi gdyby nie to,
Właśnie tak można odróżnić prawdziwych facetów od przygrywów xD Normalny facet ma #!$%@? co takie baby gadają i się śmieje z tego xD


@edyta-ogorek: prawdziwy facet ma przede wszystkim w dupie to co kto pomyśli na temat tego co robi. Najbardziej żałosną rzeczą jest ciągle pieprzyć, że prawdziwy facet powinien to, prawdziwy facet powinien tamto. Prawdziwy facet nie słucha się tego, robi i reaguje zgodnie z jego instynktem i poczuciem empatii.
Po raz kolejny to samo. Kobiety mogą się oburzać, użalać, walczyć z czymś, a facet jak robi to samo w swojej sprawie to płaczek i dzieciak. I oczywiście pojazd po męskości. Jakie to typowe. Piękne podwójne standardy.


@Mikka tak się odróżnia chłopca od mężczyzny. Chłopcy płaczą, a mężczyźni mają opinie innych ludzi w dupie
tak się odróżnia chłopca od mężczyzny. Chłopcy płaczą, a mężczyźni mają opinie innych ludzi w dupie


@Vedar: Prawicowe poglądy rozumiem.
Tak się odróżnia cuckolda od mężczyzny. Cuckold jest niewolnikiem i daje siebie opluwać, mężczyzna broni godności swoich braci i ma w dupie co cuckoldy i kobiety uważają za męskie i niemęskie.


@Fracture xDDDD no i co tobie da takie podejście? Kobietami steruje biologia, zawsze będą wybierać atrakcyjnych partnerów.. nawet jeśli wypłaczesz morze łez w internecie..