Wpis z mikrobloga

@gzymspiwniczny:

rozwiązują się problemy tworzone przez innych ludzi - pytania kiedy ślub, kiedy zaręczyny

Nie uważasz, że to dość radykalne rozwiązanie? Wystarczy dobra wymówka na imieniny u cioci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szyderczy_szczur żona go może podpiąć do ubezpieczenia jak jest bezrobotny. Mogą się rozliczać razem dla optymalizacji podatkowej (jeśli jedno z nich zarabia mniej albo przejściowo zarabia mniej bo urlop macierzynski), można mieć emeryturę po żonie, można przekazywać sobie darowizny bez płacenia podatku. A w przypadku choroby/wypadku - małżonek jest zobowiązany do opieki nad drugim (nie dostanie też rozwodu). No i ma decyzyjność co do spraw medycznych np. Że cię odłączy od aparatury
Pomijajac gdzieś tam zakorzeniona tradycję, przez którą po prostu chciałem wziać slub z ukochaną, to sama impreza zwróciła nam się x2. Warto brać pod uwage taki argument:D
Ale smutni ludzie tu siedzą, połowa ma jakies wyimaginowane obrazy kobiet o ktorych naczytali sie na jakichs blackpillach czy innych gownach, a kontaktu w zyciu zero xD z tyloma kobietami z ktorymi sie spotykałem żadna nie byla atencyjna, materialistyczna #!$%@? robiąca ciagle awantury i szukajaca atencji. Ale nieeeeeee, wykopki przegrywki co to nienawidza kobiet bo looszki to coorvy mordo xD weźcie wy sie ludzie wylogujcie do realnego świata, bo macie zaburzone widzenie
Myślałem, że masz jakiś sposób na ominięcie drugiego progu na UOP ;)


@pompastic: pierwszy krok ucieczki ze skali podatkowej to przejście z UoP na B2B. Kiedyś jeszcze były myki z delegacjami, które były inaczej opodatkowane ale nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje.
@szyderczy_szczur: @smuteg: @ziuaxa: bk z inceli co rozpatrują ślub w kwestii plusów i minusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chris_Karczynski
W przeciągu ostatniego roku przeruchałem więcej lasek niż Ty w całym swoim życiu, śmieszny człowieszku. Więc proszę mi tu nie ubliżać, przegrywie.

ale z drugiej strony jak o auto się dba i wiesz że cie nie zawiedzie to i wartość trzyma, co prawda traci wartość ale
@szyderczy_szczur: Obrączka to plus pięć do atrakcyjności. Dodatkowe Plus 2 jeśli jesteś brzydki i dodatkowe dodatkowe +2 jeśli jesteś biedny.

Oczywiście to są dodatkowe pkt u takich golddiggerek albo szmuli. One nie myślą racjonalnie. Dla nich fakt posiadania obrączki przez faceta oznacza że musi być ładny ----> jeśli nie jest ładny to musi być bogaty ----> jeśli nie jest ładny ani bogaty to musi być niezłym ruchaczem. Dla nich nie ma