Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur:
1. możesz się przez chwilę poczuć że to oszustwo to prawda i nawet dobrze się bawić bo masz połechtane ego że jesteś wygrywem. Kosztuje to uczucie jakieś 100k jak była intercyza.

Wiecie o czym pomyślałem? Serio są faceci którzy płacą za ślub? Zna ktoś taki przypadek? Bo nie wierzę że nie ma, prędzej w tą niż w drugą stronę
Ale smutni ludzie tu siedzą, połowa ma jakies wyimaginowane obrazy kobiet o ktorych naczytali sie na jakichs blackpillach czy innych gownach, a kontaktu w zyciu zero xD z tyloma kobietami z ktorymi sie spotykałem żadna nie byla atencyjna, materialistyczna #!$%@? robiąca ciagle awantury i szukajaca atencji. Ale nieeeeeee, wykopki przegrywki co to nienawidza kobiet bo looszki to coorvy mordo xD weźcie wy sie ludzie wylogujcie do realnego świata, bo macie zaburzone widzenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szyderczy_szczur: Ja dostaję od firmy kasę na bilety lotnicze dla żony:p Ma też opłaconą wizę i zajebiste ubezpieczenie zdrowotne na koszt mojej firmy.

Generalnie to akt ślubu bardzo pomaga na emigracji ale gdybym siedział w Polsce to nie mam bladego pojęcia po co się żenić :p
Jakie są plusy ślubu dla faceta w tych czasach?


@szyderczy_szczur:

* Ślub to takie formalne przypieczętowanie związku, które niektórym kobietom daje większe poczucie bezpieczeństwa w sytuacji gdy pojawią się dzieci. Alimenty rozwiązują tylko część problemu w sytuacji gdy samiec pójdzie w tango z inną, bo często czas poświęcony na wychowanie dziecka blokuje możliwość pracy zarobkowej, więc biorąc pod uwagę średniej wielkości alimenty na utrzymanie 2 osób (matka + dziecko) to jest
Wrzucenie skarpetek i gaci do pralki raz na tydzien czy dwa i włączenie programu, a potem rozwieszenie tego na suszarkę i wlozenie wysuszonych do szafki... serio? To jest ten zysk kosztem codziennego #!$%@? i rollercoastera borderline, który co kilka godzin wymysla nową "atrakcje" zeby sie o cos #!$%@?? :)

nieeeee


@ziuaxa: Najlepsze jest to, że faceci się żenią, a laski wychodzą za fleje, które nie potrafią nawet tego.