Wpis z mikrobloga

Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z faktem, że PiS będzie rządził w Polsce jeszcze przez wiele, wiele lat, bo jak widać - nawet największa od lat 90-tych drożyzna i odklejone od rzeczywistości ceny nie są w stanie obniżyć ich społecznego zaufania, a wy, mimo wszelkich zapowiedzi, najprawdopodobniej nigdy nie opuścicie swojej ojczyzny, bo jesteście związani tutaj mocno z pracą, rodziną, kredytami, nieruchomościami, znajomymi, sprawami osobistymi, chorobami itp. itd.? #polityka
Lolenson1888 - Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z fa...

źródło: comment_1653539744TsOkwCsOJKfv749njS25IU.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Trzaskowski ma w tym sondażu poparcie na poziomie swojego wyniku z 2020 roku, a Morawiecki to mniej więcej poziom Dudy z 2015. To oznacza, że Trzaskowski swoimi działaniami raczej nie przekonał opozycyjnego elektoratu "poza PO", aby głosował na niego w 1 turze, a Morawiecki na starcie ma poparcie PiS, czyli gdyby Kaczyński wystawił konia to by miał te 33%
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Skoro opozycję stać co najwyżej na takich tuzów intelektu i talentów politycznych jak:
- Biedroń (mama dostała znowu w ryja, dziś dzień matki przeca?),
- Trzaskowski (jak tam ten sławetny ruch młodych, co miał powstać po wyborach?) czy
- Hołownia (jak tam szlochanie nad konstytucją?)

to co się dziwić? Po prostu PiS mimo dużych wysiłków nie ma za bardzo z kim przegrać i to jest główny problem.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: oj opuszcze ojczyzne przed 30 na 1000%, rodzine i znajomych mozna odwiedzac, prace znalezc inna przed wyjazdem, kredytow nie biore i nieruchomosci nie posiadam (i nie bede posiadac), choroby w innym kraju leczy sie lepiej a sprawy osobiste jakos sie ulozy. Od polski chyba nienawidze bardziej tylko rosji i usa, zaden zwiazek emocjonalny mnie tu nie trzyma i mam nadzieje że uda mi się znaleźć pracę w sektorze medycznym
  • Odpowiedz
przecież miałeś młodego Budkę, to dopiero był dramat xD


@takimireczek: Budka z tą fryzurą wygląda na rówieśnika Tuska, przez co zaburzał percepcję wyborców, którym się wydawało, że gość też jest ze starej ekipy xD
  • Odpowiedz
A i że Tusk wszystko wyprzeda jak Balcerowicz.


@markhausen: A wiesz, że Ty najprawdopodobniej masz mózg też wyprany, tylko w drugą stronę (jako przeciętny Wykopek zalewany dezinformacją dzień w dzień na Mirko)?

PO w 8 lat wyprzedała ponad 700 z pozostałych 1100 spółek skarbu państwa.
  • Odpowiedz
no to teraz pytanie kiedy te tłuki z PO zrozumieją że każde wybory przegrają jak twarzą wyborów będzie uporczywie wystawiany Tusk.Opozycja musi zrozumieć że musi wejść młoda krew a nie stare złodziejstwo w nowym opakowaniu.


@Capitanero: gówno prawda, masz nową twarz w opozycji, całkiem nową alternatywę od wielu wielu lat - Szymona i co? Śmiechy, hihy, oo paczcie płacze nad konstytucją! i powrót do wojny PiS-PO.
Zełeński komik to super
  • Odpowiedz
PiS będzie rządził w Polsce jeszcze przez wiele, wiele lat, bo jak widać -


@Lolenson1888: o peło też tak mówili swego czasu , a Tusk się martwił słowami : 'ja nie mam z kim przegrać'
tak, że wiesz - spokojnie
pożyjemy zobaczymy - jak mawiają na nieodległym wschodzie
  • Odpowiedz