Wpis z mikrobloga

Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z faktem, że PiS będzie rządził w Polsce jeszcze przez wiele, wiele lat, bo jak widać - nawet największa od lat 90-tych drożyzna i odklejone od rzeczywistości ceny nie są w stanie obniżyć ich społecznego zaufania, a wy, mimo wszelkich zapowiedzi, najprawdopodobniej nigdy nie opuścicie swojej ojczyzny, bo jesteście związani tutaj mocno z pracą, rodziną, kredytami, nieruchomościami, znajomymi, sprawami osobistymi, chorobami itp. itd.? #polityka
Lolenson1888 - Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z fa...

źródło: comment_1653539744TsOkwCsOJKfv749njS25IU.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: ludzie będą kochali PiS bo to jest partia która spełnia ich potrzeby psychologiczne.

Jest to banda amatorów która na niczym się nie zna, jest zawsze dumna ze swojego wsteczniactwa, chwali się co chwila nawet jak nie ma ku temu powodu, nigdy nie przyznaje się do błędu i hołduje najbardziej antyliberalnym, patokonserwatywnym religianckim tendencją jakie przejawia większość polaczkóœ.

Polaczek jest postsowieckim dzikusem i niewolnikiem z mózgiem spranym religią i prawicowym
  • Odpowiedz
Mateuszowi głosu nie dam to pewne tak już poza nim nie ma nikogo, komu można go oddać nie widzę tutaj kandydata, który by mi odpowiadał. Kolejny problem osób, które chciałyby iść zagłosować, ale nie ma, na kogo.
  • Odpowiedz
Jak się czujecie z faktem, że PiS będzie rządził w Polsce jeszcze przez wiele, wiele lat, bo jak widać


@Lolenson1888: Jest mi to obojętne, bo się wyprowadziłem z Polski prawie rok temu. Zacząłem przygotowania do wyprowadzki jakieś 3 lata temu, bo szacuję, że PiS się jeszcze z 10-15 lat tu utrzyma.
  • Odpowiedz
Pamiętaj, że gra się toczy o ich być albo nie być, czy to w prezydenckich czy parlamentarnych. A te MUSZĄ wygrać, bo grożą im postępowania karne.


@KucharKM: Ale #!$%@? XDDDD Ktoś jeszcze wierzy w takie mżonki o wyimaginowanej odsiadce albo „polakach na ulicach”?
  • Odpowiedz
@KucharKM: > W II turze mogą liczyć jedynie na elektorat Bosaka, Trzaskowski - na elektorat Biedronia, Hołowni

Zapomniałeś że Hołownia nikogo nie poprze, biedroń do samego końca będzie niby na tak niby na nie bo jak popierać neoliberała Trzaskowskiego, do tego Kosiniak który "przekaże" swoje 0.001% głosów.
  • Odpowiedz
@KucharKM: w pierwszej turze wyborów w 2020r. Duda miał chyba 16 pkt procentowych przewagi nad Trzaskowskim. Dosłownie miał o połowę więcej głosów niż on. Się zastanawiałem, czy przy takiej różnicy w ogóle ma sens druga tura.

A jednak miała, bo w drugiej turze wygrał na żyletkę. Różnica chyba 1 pp.

Więc jak tutaj ma 3 pp przewagi w I turze to cieniutko widzę jego szanse w turze II.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: ok, na co głosować? Następni w kolejce pod względem poparcia są ludzie którzy już w rządzie byli, mieli swoją szansę i ją zmarnowali. Po nich są partie które nie przekroczą 5%. Z taką sceną polityczną wycieczka do urn wydaje się być stratą czasu.
  • Odpowiedz
Teść mi ostatnio mówi, że gdy Tusk dojdzie do władzy to wiek emerytalny teściowej podniosą i nie zobaczy emerytury, że nie będzie 13 emerytury, 500+ zabierze, że PiS to mu już tyle emeryturę górniczą dźwignął, a za Tuska to on dostawał niskie rewaloryzację


@markhausen: Powiedz, że zabierze. Ale benzyna będzie znowu po 3 zł, a chleb po 1 zł. Powiedz, że matematykę zostawiasz mu. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@markhausen: To co napisałeś to prawda, ale ogólnie to #!$%@?. Dodajcie do tego patusuów na marszach julek które publicznie drą ryja z wulgaryzmami? Dodajcie do tego poparańców na forach którzy za absolutnie wszystko winią pisowców - nawet absurdalne rzeczy. A dwa, że większość wykopków tutaj to jakieś 21 latki dla których teraz jest modne #!$%@? pisu a wybawicielem jest tusk, gdzie jego rządy to też takie kolorowe nie były -
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: i pomyśleć, że PiS jest silny tylko dlatego, że miał tak dramatycznie złych poprzedników. Wystarczyło pokazać jakąkolwiek sprawczość państwa na różnych polach (nie ważne jakie są jej efekty) i ludzie po prostu zaczęli ich długofalowo popierać.
  • Odpowiedz