Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu przypadkowo kliknąłem w jakąś scamerską subksrypcje z której nie korzystałem i nie wiedziałem że trzeba to anulować, ba nawet nie wiedziałem ze to jest aktywne. później za pare lat nękali mnie i straszyli że mam zapłacić, olewałem ich bo nic złego nie zrobiłem przecież, a dzisiaj komornik zajął mi kase z konta, wyplate mam 10 i do tego czasu nie bede mial pieniedzy na żywność.
Komornik hiena ludzka zadowolony pewnie jeździ nowym bmw, scamer jeszczy większy złodziej pewnie pływa sobie w swojej willi w basenie którą kupił za pieniądze z oszukiwania ludzi, a chlop robi jak niewolnik ponad 200h/ miesiąc i teraz nie ma na chleb.
#!$%@? biednego chłopa, gratuluję wam, jesteście bohaterami, sie tylko nie zesrajcie od tych homarów luksusowych co codziennie #!$%@?, a ja sobie głodówkę zrobie, najedzcie sie za moje ehh
#przegryw
źródło: comment_1653307699EzdhrlsdJ9HZPuod2GJNdt.jpg
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonanonimowy321: a to nie jest tak ze komornik musi zostawić minimum na życie?
No i, jak podpiales jakąś gowno scamerska subskrypcję "przypadkiem" pod konto? XD przeciez takie subskrybujje są na podpięcie karty, wtedy wystarczy zablokować kartę, zrobić nowa i elo. @masiakla: przyznaj się co tam próbowałeś kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PonuryZielarz: nic kupić, ale ponad dekadę temu miałem zaległość w jeszcze erze.
@anonanonimowy321: skontaktuj się z bankiem, może jesteś w stanie jeszcze dostać kwotę wolną do zajęcia. mi 15 lat temu komornik nigdy nie zgarnął kwoty poniżej tego co mógł zająć. nie pamiętam ile to było, ale musi na wszystkich rachunkach zostawić min 75% minimalnej czy cuś podobnego. dziwi mnie, ze wynagrodzenia tobie nie zajął co z tego może pociągnąć
@anonanonimowy321: czego się boisz? brać zaczął więc jak będzie miał więcej wziąć to weźmie. w banku twoim podadzą tobie kto jest komornikiem i jaki jest nr sprawy, dzwoń do niego. niektórzy są w miarę ok i można się z nimi dogadać jak tego jest dużo więcej. niepotrzebnie sprawę puściłeś tak daleko, jak to było tak dawno temu to może dług mógł nawet być przedawniony. ja tamte 15 lat temu zaliczyłem konkretnego
@Nieznajomy_U_Bram: nie wiem czy jeszcze będą mi więcej kasy zabierać. Na Nast miesiąc już się chyba nie uda tak szybko załatwić w gotowce. Jak jeszcze mi coś wezmą to na przyszłość w gotówce będę odbierał wypłatę. Tak od teraz to już się wgl będę bal kasę mieć na koncie, bo może ona zniknąć w każdej chwili