Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku na wiosnę chciałem kupic z tartaku trochę drewna na ławki ogniskowe, czyli 2m bal przycięty na poł i jakieś mniejsze całe na nogi.

Panie, nie ma czasu na takie tematy, może za miesiąc ale nie obiecuje. Jesteśmy #!$%@?, i nikt tego w sumie nie zrobi, możesz Pan szukać ale wszędzie bedzie to samo. Dzwon Pan za miesiąc to zobaczę.

Dziś byłem w tartaku:

Tak proszę Pana, ładne wybierzemy proszę Pana, takie bez sęków proszę Pana. Transport gratis proszę Pana. I ludzi wyślemy dwóch do rozładunku, bo to ciężkie #!$%@? będą proszę Pana.

#nieruchomosci #budownictwo #budujzwykopem #kredythipoteczny
  • 135
  • Odpowiedz
Fotowoltaika też siadła. Znajomek wybierał co lepsze oferty, a i tak wiecznie nie miał czasu, a teraz nawet nikt nie dzwoni.


@Endorfinek: Jak kolega wyżej napisał, przepisy się zmieniły i każdy instalował byle co byle szybciej żeby tylko załapać się na stare metody rozliczania, a potem sobie rozbudować / zmienić do prawdziwych potrzeb.
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: no kto by się spodziewał, że polacy gołodupcy, nie mający 10-20k oszczędności przestaną kupować deski, drewno i stal za pieniądze, których nigdy nie zarobili i nie zarobią (czytaj za kredyt). Ucięli kredyt, to nagle Polacy wracają do nory, czyli tam gdzie ich miejsce. 5k na miesiąc, wydawać 4k, 1k oszczędzać. 12k w rok, z czego 6k na lekarzy. I może za 5 lat Polak se kupi BMW z 2010 roku.
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: dzisiaj byłem w hurtowni po karton gipsy i profile ud, większa ilość. Myślałem, że kierowniczka mnie zacznie po rękach całować, miała najtaniej w okolicy i jeszcze mi rabat dała ale musiałem obiecać, że przyjadę po kolejny towar. XD
  • Odpowiedz
no kto by się spodziewał, że polacy gołodupcy, nie mający 10-20k oszczędności przestaną kupować deski, drewno i stal za pieniądze, których nigdy nie zarobili i nie zarobią (czytaj za kredyt). Ucięli kredyt, to nagle Polacy wracają do nory, czyli tam gdzie ich miejsce. 5k na miesiąc, wydawać 4k, 1k oszczędzać. 12k w rok, z czego 6k na lekarzy. I może za 5 lat Polak se kupi BMW z 2010 roku. To, co
  • Odpowiedz