Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku na wiosnę chciałem kupic z tartaku trochę drewna na ławki ogniskowe, czyli 2m bal przycięty na poł i jakieś mniejsze całe na nogi.

Panie, nie ma czasu na takie tematy, może za miesiąc ale nie obiecuje. Jesteśmy #!$%@?, i nikt tego w sumie nie zrobi, możesz Pan szukać ale wszędzie bedzie to samo. Dzwon Pan za miesiąc to zobaczę.

Dziś byłem w tartaku:

Tak proszę Pana, ładne wybierzemy proszę Pana, takie bez sęków proszę Pana. Transport gratis proszę Pana. I ludzi wyślemy dwóch do rozładunku, bo to ciężkie #!$%@? będą proszę Pana.

#nieruchomosci #budownictwo #budujzwykopem #kredythipoteczny
  • 135
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu: Najbardziej #!$%@? jest gdy cię zwodzą bo za mało z tobą roboty i nie opłaca się podnieść dupy. Albo w ogóle nie zwodzą tylko w każdym miejscu które zapytasz to powiedzą ni #!$%@? i czekaj sobie na cud.
  • Odpowiedz
@icek88: masz chyba jakis uraz w głowie, po co te nerwy? bo ktoś może myśleć inaczej? bo ktoś, kto zna się na ekonomii i porównuje 1 do 1 statystyki ma inne zdanie od Ciebie, to już reagujesz agresją? Jak w tym kraju ma być dobrze, jeśli człowiek człowiekowi jest takim padlinożernym gadem?
  • Odpowiedz
@wojtek_bez_portek: To myśle że zależy do regionu i firmy, mnie inwestor prosi o mojego zaufanego wykończeniowca już 3 raz bo telefonicznie mu odmówił a on nie może nikogo znaleźć na lipiec a to fachowiec i daje normalne ceny. Z mojej rozmowy ostatnio z nim o sytuacji na rynku wynikło że jedno duże zlecenie odpadło ale pojawiły się 3 mniejsze w to miejsce. Inni mają standardowo do końca wakacji zaklepane terminy.
  • Odpowiedz
@arbofi: Na marketplace FB widziałem takie kratki za 140pln sztuka, tylko do bejcowania/malowania.


@Kollo: zgaduje, ze byla tam pewnie dostepna podstawowa rozmiarowka- ja szukam na wymiar, zeby ladnie sie wpasowalo na szerokosc czlego balkonu
  • Odpowiedz
@milvanb: Nie no, ale bądźmy obiektywni. PiS zrobił okropną rzecz: przyzwyczaił ludzi do socjalu, którego nigdy nie będzie można im zabrać i wmówił im, że to "im się po prostu należy".
Natomiast obiektywnie to oni obniżyli Pit do 17%, od lipca obniżą do 12%, zwiększyli śmieszną kwotę wolną od podatku do 30 000 (co za platformy było nie do pomyślenia! sam pamiętam, jak atakowane było PO za to, że kwota
  • Odpowiedz
@Arctic_Slav: Pis nie obniżył podatków, wprowadził natomiast najnizszy wymiar podatkowy, 9% od każdej złotówki, 12% to de facto 21%. Dołożył do tego inflację 20%, czyli realnie najniższy w Polsc epodatek dzisiaj to jakies 20+%. Skąd weźmie na to pieniądze? Z inflacji. Człowiek się cieszy, bo mu niby podatek obniżyli, ale co miesiąc zabierają po kilkanaście procent w cenach. PiS to jest najgorsze co tu jest.
  • Odpowiedz
@TheHatefulCoder

3 koła za robociznę! xD Co on te kratki będzie zbijał 2-3 tygodnie czy jak?


Panie no ale to trzeba wnieść, panie, zbic, skręcić, wszystko na kolanach, no to jest ciężka robota panie, takie noszenie w te we wte drzazgi wchodzą, drewno to trzeba uważać, panie, położyć trzeba prosto to też trzeba umić.
No ale co może o tym wiedzieć inteligencik cholerny o ciężkiej pracy jak to wkrętarki nigdy w
  • Odpowiedz