Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku na wiosnę chciałem kupic z tartaku trochę drewna na ławki ogniskowe, czyli 2m bal przycięty na poł i jakieś mniejsze całe na nogi.

Panie, nie ma czasu na takie tematy, może za miesiąc ale nie obiecuje. Jesteśmy #!$%@?, i nikt tego w sumie nie zrobi, możesz Pan szukać ale wszędzie bedzie to samo. Dzwon Pan za miesiąc to zobaczę.

Dziś byłem w tartaku:

Tak proszę Pana, ładne wybierzemy proszę Pana, takie bez sęków proszę Pana. Transport gratis proszę Pana. I ludzi wyślemy dwóch do rozładunku, bo to ciężkie #!$%@? będą proszę Pana.

#nieruchomosci #budownictwo #budujzwykopem #kredythipoteczny
  • 135
  • Odpowiedz
Fotowoltaika siadła przez zmianę przepisów


@budus2: Czyli rząd #!$%@?ł wiatraki bo energetyczne spółki skarbu państwa na tym traciły i teraz dorżnął fotowoltaikę bo energetyczne spółki skarbu państwa na tym traciły.
  • Odpowiedz
@ostatniwrankingu:
Wypowiem się bo troche moja branża, drzewo konstrukcyjne, tartaczne niecertyfikowane 1750złm3, czas oczekiwania 2 tygodnie.
łata 4x5 nieimpregnowana 3.4zł mb
kontrłata 2.5x4 2.25zł mb
deska calówka 16cm 7.20zł mb
ceny oczywiście bez podatku (województwo łódzkie)
  • Odpowiedz
@kuncfot mój dalszy somsiad ma mały tartak, robią tam kompletne szkielety dachów.
Na początku roku za gotówkę kupił nowe X1, a teraz ogłasza się w internetach bo brak klientów xD
  • Odpowiedz
@Milioner_z_Choroszczy: Mordo, ale ten wpis nie jest o #!$%@? ławkach na ogniskowych tylko o sytuacji na rynku materiałów, budownictwa, nieruchomosci i na końcu do podejścia klienta, który chce zostawić kilkaset złotych.

Musiałeś sobie gdzieś zapisać i czekać aż będziesz miał mi gdzieś #!$%@?, co?
  • Odpowiedz