Wpis z mikrobloga

Ale bym lego poskladal..moj gowniak dopiero 3,5


@Xemioza Mój jeszcze 2 nie ma. Patrzę z rozrzewnieniem na te wszystkie zestawy w sklepach. Na razie z duplo to tylko owieczkę poi wiaderkiem itp.

teraz wszystko dla dzieci to 15min zabawy. Mają po prostu za dużo wszystkiego i bajek w opór


@RolnikSamWdolinie Mój się woli bawić rzeczami w domu.. blender, odkurzacz, garnki. Już mu nie kupujemy zabawek. A takie fajne są dla
  • Odpowiedz
@Logan00: Przecież woda to jest jedna z nielicznych rzeczy, którymi gówniaki mogą zajmować się godzinami i które się nie nudzą. W takim basenie to nawet z sinymi wargami siedziałyby cały dzień. Wystarczy, że jakiś dzieciak zobaczy że bierzesz węża ogrodowego żeby coś podlać to już się pyta czy też może. Drugim takim absorbującym wynalazkiem są Bańki mydlane. Na ostatnim miejscu, chociaż tu już nie zawsze działa i czasami trzeba trochę
  • Odpowiedz
@Logan00: Mem fajny, ale się z nim nie zgadzam :P
Za dzieciaka godzinami bawiliśmy się w jeszcze mniejszym baseniku. Potem jak moje dzieci były małe też kupowałem takie baseny, trzy i coraz większe. Dzieciaki to uwielbiają.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Zestawy? Lepsze wiaderko Lego Creator i dziecko se może budować co chce, nie rozumiem tego hype na zestawy, ułożyć i postawić na półkę. Ja sam sobie budowałem co chciałem, a teraz to lego to w ogóle ma elementy z dupy które pasują tylko do danego zestawu przez te elementy wielkie takie. Te wiaderka z klockami dają wiele więcej możliwości
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Najlepiej i to i to. Jako dziecko lubiłem obie rzeczy i absolutnie nie odstawiałem modeli na półkę. Był świetnym źródłem narzędzi dla minifigów, elementów specjalnych i inspiracją do różnych własnych konstrukcji.
  • Odpowiedz