Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: mój młody (level prawie 5) uwielbia Lego, zwłaszcza Ninjago. Potrafimy bawić się 3 godziny non stop w wymyślanie nowych scenariuszy bitew, potyczek, jakiś treningów ninja, itd.

@Xemioza: u mnie miłość młodego do Lego zaczęła się mniej więcej w tym wieku. Masz zestawy 4+, proste konstrukcyjnie https://zklockow.pl/lego-4 w sam raz na pierwsze przygody z klockami. Kwestia co lubi, dinozaury, policjantów i złodziei, super bohaterów czy może ninja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Logan00: e tam ja rozkładam dzieciakom (5 i 2 lata) i pół dnia z głowy. Trawa przeżyje, kwestią tego żeby nie trzymać dwa tygodnie w jednym miejscu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ja i tak zwykle codziennie składam i jak trzeba na drugi dzień robię na świeżo.
@szynszyla2018: za dzieciaka to w takiej wannie ocynkowanej (balia) potrafiliśmy spędzić całe wakacje, po wylaniu wody i założeniu tego na plecy udawało sie żółwia. Teraz to inne czasy. Siedzieć w takim czymś jak basen miejski za „rogiem”, komputery, tablety? Bez sensu. Zgadzam sie z wpisem. Kupno takiego gowna jest bez sensu. Masa plastiku, masa wody, dwa sezony Max i śmietnik.