Wpis z mikrobloga

Zostaliśmy pobici i okradnieci 3vs20 przez kiboli wracających z meczu bo nie podobał im się nasz wygląd. Po zadzwonieniu na policję przyslali aż dwóch bagietmajstrow, którzy nam powiedzieli ze w sumie to #!$%@? mogą zrobić, aresztować ich nie mogą bo dowodów nie ma i to słowo przeciwko słowu. Spisali kibolstwo, sprawdzili kamery I stwierdzili ze nic nie widać bo za mała jakość i ciężko powiedzieć. Kolejny sukces polskiej policji. #szczecin #policja #zalesie #patologiazmiasta
  • 186
@MadOMaMKruci: ładny bait. Zdradziłeś się monitoringiem. Każdy kto choć raz zgłaszał coś na policję wie że to nie jest jak w filmach, że oni sobie na żywca sprawdzają monitoring, tylko najpierw muszą go zabezpieczyć, a później siedzi jakaś Halina na komisariacie i cały dzień nic innego nie robi tylko monitoringi ogląda. Z reguły cokolwiek sprawdzą dopiero po kilku dniach.
@jacjag: nie twierdzę tak, wyciągasz pochopne wnioski. Zmierzałem do czegoś innego. Zresztą to i tak jałowa dyskusja, bo diabeł zawsze tkwi w szczegółach, a tutaj o ile ta sytuacja w ogóle jest prawdziwa to jest opisana bardzo ogólnikowo. Jeżeli pracujesz w branży to znasz realia, wiesz, że prorok nie pójdzie z A/O do Sądu jeżeli sprawa się opiera na gównie.

@bezczelnydoberman: nieprawda. Bardzo często się ogląda monitoring na miejscu, aby
@KrzaczekPl: Mieszkałem w Rzeszowie 2 lata teraz mieszkam w Warszawie często bywam w delegacji w innych miastach i w życiu bym nie określił Rzeszowa Polską C bo jest to chyba najspokojniejsze i najbardziej ogarnięte miasto w jakim byłem w Polsce.
@Nitro_Express: nie przesadzaj, byłem w Świnoujściu 3 razy jako załogant łódki, przeszedłem nie raz koło chłopaków idąc do biedry czy innego sklepu, poczułem się zmierzony z góry na dół, ale pełen luz, ja im nie zaszkodziłem to zero spiny.

Bujam zresztą tak od 4 lat po miastach, w Warszawie w której też nie jestem "swój" śmigam po dzielniach, nigdy nawet nie miałem żadnej zaczepki, jedynie, ktoś wypadnie, daj na piwo.

Do
którzy nam powiedzieli ze w sumie to #!$%@? mogą zrobić, aresztować ich nie mogą bo dowodów nie ma i to słowo przeciwko słowu. Spisali kibolstwo, sprawdzili kamery I stwierdzili ze nic nie widać bo za mała jakość i ciężko powiedzieć. Kolejny sukces polskiej policji


@MadOMaMKruci: najpierw naucz sie baitowc szczylu, a potem zajmij za cos powaznego w zyciu, bo pisanie baitow na wykopie ci nie pomoze
10 lat temu dostałem od 5 dresów za długie włosy jak z imprezy wracałem o 4 rano - nagrania z monitoringu? Niewyraźne. Wystawiłem ich facebooki ze zdjęciami i nazwiskami na policję - co zrobiła prokuratura? Umorzyła, bo nie leżałem w szpitalu tydzień - "mała szkodliwość czynu społecznego" i #!$%@?. Pies #!$%@?ł polski wymiar sprawiedliwości

/
@Nortom: a dlaczego wedlug ciebie to byla duza szkodliwosc czynu spolecznego skoro nic ci sie nie