Wpis z mikrobloga

Typowy odcinek Terenwizji:

Adam: witam wszystkich, wiele osób zarzuca nam, że u nas tylko Patrole i Patrole. Całe szczęście dziś, dzięki uprzejmości Mirka mamy możliwość jak w terenie sprawdza się mniej popularne auto, więc Patrola siłą rzeczy nie będzie.

Właściciel auta: opowiada przez pół minuty o aucie.

Patryk: no, fajne nawet, ale mnie nie przekonuje. Jednak Patrol jest lepszy, porządniejszy, ma to coś. Tym bardziej, jeśli tym czymś jest silnik 3.0D od BMW.

Następuje pięciominutowy pokaz możliwości Patrola z BMW, Patryk robi łututututu, sarny przestają znosić jaja, pędy sosny spadają z okolicznych brzóz.

Paweł: No, mnie życie nauczyło że taka na przykład Toyota się psuje (jakaś archiwalna przebitka z warsztatu), a Patrol wiadomo, szczególnie taki z silnikiem od BMW to jest coś. Więc ja nie zamierzam już kombinować z innymi samochodami.

Następuje krótki pokaz możliwości Patrola Pawła. Ujęcia i montaż pierwszorzędne.

Adam: to by było na tyle mam nadzieję, że zadowoliliśmy tych, którzy chcieli czegoś innego niż Patrol. Już wkrótce premiera naszej ręcznej wyciągarki, z różnych względów będzie kosztowała tyle co dwa grzechotniki, ale wiadomo że wyciągarka ręczna jest lepsiejsza i bardziej tru.

Po emisji programu cena "mniej popularnego auta" na portalach ogłoszeniowych +70%
#offroad #terenwizja #4x4
  • 34
  • Odpowiedz
Typowy odcinek Terenwizji:


@nie_mientki: nie wiem na ile twój opis oddaje prawdę, ale jest fajny i zabawny. xD
może z jeden odcinek widziałem, 4x4 to nie mój świat.
no i #!$%@? mnie, że przez offroad te sarny jaj nie znoszą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 12
@bugg Paweł jeszcze okej ale jak słysze wade wymowy Patryka, widze jego krzywe zęby i ego większe od tego jego Patrola to z automatu przewijam dalej, typ na bank sie brandzluje w tym patrolu co chwila. Odcinki z Gołebiem i Adamem sa spoko.
  • Odpowiedz
jak słysze wade wymowy Patryka, widze jego krzywe zęby i ego większe od tego jego Patrola


@xoes: i mimo tych/takich wad, Złomnika jakoś lubią.
Wystarczy mieć coś interesującego przekazać, forma przekazu to już tylko estetyka. Dla mnie drugorzędna sprawa.
  • Odpowiedz
@nie_mientki: Z czasem każdy kanał się znudzi, i ciężko o jakąś oryginalną formułę :) A ja skorzystam z okazji i polecę swój film ponieważ:

- amatorski montaż jest
- mam poczochrany łeb
- mówię niewyraźnie
- ale najważniejsze że jeżdżę ulubionym autem Terenwizji czyli...... Discovery 2 i to jeszcze V8 (słaba opinia nawet u tych co jeżdzą D2) ;p
DanielVideo - @nie_mientki: Z czasem każdy kanał się znudzi, i ciężko o jakąś orygina...
  • Odpowiedz
@nie_mientki: a i nie zapominaj co jakiś czas porównanie nowej terenówki z salonu za 300k z patrolem. Ewentualnie porównanie Dacii z patrolem. Lub jakiś wojskowy sprzęt ze Szwecji w porównaniu z patrolem.
  • Odpowiedz