Wpis z mikrobloga

Typowy odcinek Terenwizji:

Adam: witam wszystkich, wiele osób zarzuca nam, że u nas tylko Patrole i Patrole. Całe szczęście dziś, dzięki uprzejmości Mirka mamy możliwość jak w terenie sprawdza się mniej popularne auto, więc Patrola siłą rzeczy nie będzie.

Właściciel auta: opowiada przez pół minuty o aucie.

Patryk: no, fajne nawet, ale mnie nie przekonuje. Jednak Patrol jest lepszy, porządniejszy, ma to coś. Tym bardziej, jeśli tym czymś jest silnik 3.0D od BMW.

Następuje pięciominutowy pokaz możliwości Patrola z BMW, Patryk robi łututututu, sarny przestają znosić jaja, pędy sosny spadają z okolicznych brzóz.

Paweł: No, mnie życie nauczyło że taka na przykład Toyota się psuje (jakaś archiwalna przebitka z warsztatu), a Patrol wiadomo, szczególnie taki z silnikiem od BMW to jest coś. Więc ja nie zamierzam już kombinować z innymi samochodami.

Następuje krótki pokaz możliwości Patrola Pawła. Ujęcia i montaż pierwszorzędne.

Adam: to by było na tyle mam nadzieję, że zadowoliliśmy tych, którzy chcieli czegoś innego niż Patrol. Już wkrótce premiera naszej ręcznej wyciągarki, z różnych względów będzie kosztowała tyle co dwa grzechotniki, ale wiadomo że wyciągarka ręczna jest lepsiejsza i bardziej tru.

Po emisji programu cena "mniej popularnego auta" na portalach ogłoszeniowych +70%
#offroad #terenwizja #4x4
  • 34
@bugg
@xoes
@nie_mientki
Też przestałem oglądać kanał przez Patryka. Ma wybujałe ego.
Ale dwie rzeczy mnie wkurzyły:
1. Zrobili coś jak rajd 4x4 dla SUVów to Patryk i ten drugi bardzo się śmiali z tamtych
2. Byli na premierze nowego Land Rovera i Patryk porównywał go do patrola xD
Narzekał, że nie jest taki jakby chciał xD
Ogólnie to #!$%@?ący gościu. I nie wiem czy to jego ego mnie tak denerwuje
@nie_mientki: Terenwizja straciła swój urok wraz z odejściem Edytki. Teraz zdarza mi się oglądnąc co któryś odcinek ale bez entuzjazmu. Irytuje mnie ten młody co ma wybujałe ego i #!$%@? głupoty. Strasznie #!$%@?ący. Dodatkowo ten koleś co jeździł Oplem Fronterą też trochę gwiazdorzy.
terenwizja jest najlepszym kanałem o samochodach terenowych na YT.


@mpetrumnigrum: nawet Donut Media ma lepszy content offroadowy niż terenwizja. O australijskim YT nawet nie mówię bo to jest kosmos w porównaniu z tym co się u nas albo w USA robi. Terenwizja się skończyła w momencie jak wszedł patronite. Wcześniej mniej filmów, ale faktycznie zajawkowych, teraz to zawodowe 9-5, nie czuć już tej chemii, gaz uleciał, cześć.
@mpetrumnigrum: no to spoko, jak ci się podoba to oglądaj ¯\_(ツ)_/¯ nikt nie zabrania, natomiast trudno mi uwierzyć że nie widzisz spadku jakości przy tak napiętym cyklu wydawniczym jak ma terenwizja. Co w błocie piszczy to mógł być fajny format, ale widać że bardzo szybko zamienił się w blok reklamowo-sponsorsko-autopromocyjny. Dziwnym trafem kiedyś czegoś takiego w terenwizji nie było. Był za to np. Gosu, który przecież też trzaskał (nie wiem czy
@nie_mientki: nie oglądam ale jeździłem patrolem 4.2 turbo diesel a ostatnio miałem okazje przejechać się właśnie z m57 no to kurna jednak robi robotę mega robi robotę i spalanie dużo lepsze i jadu więcej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nie_mientki: a mi się podoba xD
Technicznie bardzo dobrze. Z racji że z tego żyją jest więcej filmów ale co jakoś czas jest coś świeższego jak film z Patrola Gołębia. Pewnie za jakiś czas wleci coś nowego z super kawałkiem typu a może się wyjedzie.

Pokazują przeróżne odcienie offroadu, mają fajne poradniki i skecze. Każdy z nich jest inny i ma inne zdanie co też jest spoko.

Patryk but, bmw, ciężarówki,