Wpis z mikrobloga

@nierusz: Ja próbowałem swojego kaszojada nauczyć w zeszłym sezonie jak miał ~3,5, ale przez ambicje strasznie się zraził że coś mu nie wychodziło, choć już był bardzo bliski temu by jeździć samemu. W tym sezonie już poszło od strzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nierusz: gratulacje, mój syn lvl 4 dzisiaj właśnie nauczył się samodzielnie ruszać z miejsca :) jednak lekki woom na pierwszy rower to jest to
Poniżej 10 lat to nawet na ścieżki nie może, a co dopiero na DDR. A powyżej 10 musi mieć kartę rowerową.


@Vetinari:
Ja to wiem, powiedz to rodzicom. Nic to nie da. Reakcje są różne, od ignorowania, przez pieprzenie czegoś pod nosem, aż to "to wezwij pan policję".
@Kotouak: @washingtonbullet: Poznań, Wilda. To właściwie pierwsze „nowocześniejsze” budynki TBS na Wildzie które powstały koło 2004 jak dobrze pamietam. To właściwie kilka budynków, które tworzą takie wewnętrzne podwórko z blokiem po środku - wcale nie jest tak zle, o wiele lepiej niż patodeweloperka która wjechała lata później na wszystkich niemal ulicach w okolicy.