Wpis z mikrobloga

#p0lka #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #psychologia #przegryw #p0lki

Z tymi matkami p0lkami uważałem że trochę przesadzacie, ale jak się zastanowiłem głębiej to trochę racji w tym jest. Nie wszystkie bo mniejszość, szczególnie tych z poprzedniego pokolenia, ma w sobie specyficzną o wspólnych cechach "duszę".
Na tym video widzimy czystej krwi przykład matki p0lki (ta która nagrywa). Już na jednym nagraniu mamy:

- Przemoc fizyczna wobec dziecka (subtelne, niewinne uderzenie w głowę, co by nie można było jej nic zarzucić, a mające wpływ na podświadomość dziecka)
- Przemoc psychiczna wobec męża, poniżanie go w obecności jego rodziny.
- Przeklinanie przy dzieciach i rodzinie.
- Tworzenie atmosfery dominacji i kontroli psychiczno-emocjonalnej nad otoczeniem.

A wszystko to w miłej rodzinnej atmosferze, jak to zazwyczaj matki p0lki potrafią. Nikt jej niczego nie zarzucił, ale po wyrazach twarzy osób na imprezie widać co sobie w głębi myślą.

Moja analiza tego filmu jest raczej trafna, bo ten chłopczyk ma teraz około 40 lat i pisał w komentarzach na YT że nie utrzymują kontaktu z matką.
VENOCode - #p0lka #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #psychologia #przegryw ...
  • 2