Wpis z mikrobloga

Takie dwa prezenty sobie ostatnio sprawiłem. Przyznam, że dla fanów Zeldy to prawdziwe cuda. Piękne ilustracje, concept-arty, baza danych lokacji/potworków/przedmiotów, całe lore, opisy poszczególnych części. I dużo dużo więcej.
Książki są bardzo ładnie wydane, na dobrym papierze. Dark Horse nie odawala fuszer. Swoje kosztują, ale warto.

#nintendo #zelda #ksiazki
OrzelKaskader - Takie dwa prezenty sobie ostatnio sprawiłem. Przyznam, że dla fanów Z...

źródło: comment_1651829083f5iXQn8stMtA7cccojEusp.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@pluktrux: @gacek21: Jedną kupiłem na libristo a drugą na allegro. Szukałem nowych, ale jak najtańszych. Za obie dałem po około 150zł, ale jak ktoś narwisty to i oferty po 200zł są. I trzeba uważać po są jeszcze wersje po niemiecku i są tańsze na naszym rynku. Warto sprawdzić język.
  • Odpowiedz
Ja przyznam wolę okładkę taką jaką mam.


@OrzelKaskader: w sumei ja też bym wolał. Sztucznie metaliczne rzeczy od zawsze wyglądały dla mnie okropnie ale to wydanie akurat fajnie jest zrobione bo wygląda jak kartridż od NES-a. I z tego co rozumiem ono jest nowsze/zaktualizowane w stosunku do zwykłego.

Btw w tej encyklopedii jest oficjalna linia czasu Zeld, którą po chwili nintendo zaorało xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Z tymi timelinami to jest tak, że te z Hyrule Historia i Encyclopedia się kosmetycznie różnią. Czytałem też, że Nintendo celowo nie podało umiejscowienia w czasie BotW bo wg nich to zabija w graczach wyobraźnię i chęć osadzania wydarzeń samodzielnie. Ja tam kieruje się chronologią z Hyrule Historia, ale bez kija w dupie.
@gacek21: Są w sumie trzy książki. Najbardziej zależało mi na tych co już mam bo
OrzelKaskader - @Kryspin013: Z tymi timelinami to jest tak, że te z Hyrule Historia i...

źródło: comment_1651860611pu2F8heH6uRyZAw2Wm32eN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz