Wpis z mikrobloga

Jakieś 2 tygodnie temu dodawałem wpis na temat wygranej batalii sądowej o opiekę juniora i załatwieniu komornika na matkę naszego syna który mieszka ze mną . Była afera o ściągnięcie zaległych alimentów i bieżących z konta , było ponad 700 smsów i próby połączeń .
Dziś mamy rundę druga, skapowała się że teraz komornik będzie pobierał alimenty bezpośrednio od pracodawcy. Jestem ciekaw ile teraz tego będzie
#zwiazki #pieklokobiet #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski
sieczkobrzeczek - Jakieś 2 tygodnie temu dodawałem wpis na temat wygranej batalii sąd...

źródło: comment_1651783150IbsM7uYm54j4Wj4arpliHd.jpg

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piamater: Patrzysz przez swój pryzmat, pryzmat znajomych... To jak zwykle zdecydowany błąd. Znam kilka historii z rodziny i tam się nie da dyskutować. Nic nie pomagało prócz buta. Ci ludzie często są oderwani od rzeczywistości. Jedynie sąd/komornik jest wstanie naprostować ich podejście.
  • Odpowiedz
  • 34
@piamater Problem całej sytuacji polega na tym że ja za bardzo chcę żeby mamę sznanował , zeby się spotykał z nią. Sam przypominam o zasądzonych dniach nie raz z partnerką próbuje mu wytłumaczyć zachowania których nie rozumie, a efekt jest taki że i tak nie chce się z nią widywać. Wychodzi przed mieszkanie na ławce posiedzi z godzinę i wraca do domu. Ja dostaję o------l od psychologa że najlepiej by było
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: Nie ma sensu. Tak samo jak z rodzicem alkoholikiem. Musisz zablokować tą znajomość do końca, bo ona się w takim stanie psychicznym nie nadaje do kontaktu z ludźmi, a gdzie tam z dziećmi. Poza tym jej też wyjdzie lepiej jak zostanie sama na jakiś czas. Teraz się rzuca po ludziach, po komunikatorach a tak będzie mieć czas do przemyśleń.
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek:

Ja dostaję o------l od psychologa że najlepiej by było ograniczyć prawa rodzicielskie i zakazać spotkań bo za dużo młodego kosztują psychicznie te spotkania. Kurator wyraża ta sama opinie a ja nadal daje jej szansę bo nie chciał bym żeby mi kiedyś ktoś zarzucił że zniszczyłem czy zakazałem im relacje.

To załatw na to papier i działaj, by ten kontakt ograniczyć jak tylko się da, a nie myślisz że jesteś
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: kurde, nie znam tej twojej byłej, ale sądząc po tych tekstach to musiało być to strasznie toksyczne babsko + ewidentnie ma problemy psychiczne. Dobrze że młody jest u ciebie jak widać... Przeraża mnie tylko fakt jak ona się zachowuje jak ma waszego syna u siebie i co mu wmawia, bo nie wierzę że go nie nakręca przeciwko tobie.
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: serio zgłoś na policję. Jak serio jest po załamaniu jak pisałeś to możesz uratować komuś życie, a może jak wyląduje w jakimś psychiatryku to może styki się jej jakoś naprostują przez co syn może mieć matkę w przyszłości.
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: Te SMS-y to niezłe potwierdzenie tego, ze dzieciak powinien być z Tobą. Ja bym to zgłosiła na Twoim miejscu albo poradziła się kuratorki wspomnianej w poprzednim poście czy prawniczki. Będziesz mieć potwierdzenie jakieś na przyszłość. Twoja była prawdopodobnie jest zaburzona, może te jej odpały wynikają też po prostu z jakiejś choroby? Bo to nie jest normalne zachowanie. Możesz pomóc sobie i jej.
  • Odpowiedz
  • 2
@piamater Czytałaś pierwszy post? To przecież ta kobieta doprowadziła to dziecko do problemów z których teraz ojciec walczy. Nie znasz całego kontekstu, a gadasz jak potłuczona
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: Znajomemu na terapii małżeńskiej psycholog (kobieta) powiedziała, że kobiety tak właśnie funkcjonują gdy są zdenerwowane i jest to całkowicie zrozumiałe :D

Facet też lubi napieprzać babę jak się wkurzy. Ciekawe czy psychologia akceptując p-----c psychiczną kobiet też takie fizyczne zachowanie zdenerwowanego mężczyzny akceptuje.
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: wszyscy ci tu przyklaskują a ja się zastanawiam czym ty się chwalisz? Że z psychopatką zrobiłeś dziecko, które teraz przez was ma p--------y start w życiu? Stawiam że jesteś równie jebnięty jak ona. Szkoda dziecka.
  • Odpowiedz
@piamater:

Jestem pewna że nie pisałaby tak gdybyś chciał się dogadać i kierował się wyłącznie dobrem dziecka.


To są mocne słowa jak na osobę, która nie ma pojęcia o sprawie i jedyne co widziała to tylko kilka smsów. To nie jest aksjomat, że matka jest zawsze dobra i kochająca.
  • Odpowiedz
. Jednak właściwa rola ojca w wychowaniu dzieci jest cholernie ważna.


@Hutterite: badania tego nie potwierdzają. W ogóle dziwne rozumowanie. Skoro miała c-------o jednego z rodziców to to na nią wpłynęło a nie to czy miał kuśkę :D
  • Odpowiedz