Wpis z mikrobloga

Jakieś 2 tygodnie temu dodawałem wpis na temat wygranej batalii sądowej o opiekę juniora i załatwieniu komornika na matkę naszego syna który mieszka ze mną . Była afera o ściągnięcie zaległych alimentów i bieżących z konta , było ponad 700 smsów i próby połączeń .
Dziś mamy rundę druga, skapowała się że teraz komornik będzie pobierał alimenty bezpośrednio od pracodawcy. Jestem ciekaw ile teraz tego będzie
#zwiazki #pieklokobiet #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski
sieczkobrzeczek - Jakieś 2 tygodnie temu dodawałem wpis na temat wygranej batalii sąd...

źródło: comment_1651783150IbsM7uYm54j4Wj4arpliHd.jpg

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piamater: jeżeli słowa OPa są prawdą, to sprawa została rozpoznana przez sąd. Na pewno wypowiadali się biegli, OZSS, zapewne jacyś świadkowie. Dodatkowo OP pisał, że to ona jest wyłącznie winna rozkładowi pożycia. Nie zapominajmy też, że to właśnie matka nie płaciła alimentów. Podsumowując - ciężko mi zrozumieć twoją postawę obronną względem matki dziecka.
  • Odpowiedz
matko jedyna co to za ześwirowania kobieta

Ona zawsze się tak zachowywała? Jak to się stało,że wy się rozeszliście?


@xydeN-: Chyba "zeszliscie" chciałeś napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StPaul: może dlatego że od rana mam jakieś 20 powiadomień dotyczących tego posta, części nawet jeszcze nie przeczytałam, dopiero wracam do domu - jesteś w stanie zaakceptować, że ludzie nie siedzą ciągle na necie?
  • Odpowiedz
@piamater Problem całej sytuacji polega na tym że ja za bardzo chcę żeby mamę sznanował , zeby się spotykał z nią. Sam przypominam o zasądzonych dniach nie raz z partnerką próbuje mu wytłumaczyć zachowania których nie rozumie, a efekt jest taki że i tak nie chce się z nią widywać. Wychodzi przed mieszkanie na ławce posiedzi z godzinę i wraca do domu. Ja dostaję #!$%@? od psychologa że najlepiej by było
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: jak kobita ma słabą sytuacje materialną to w sumie trochę #!$%@? ze na nią komornika nasłałeś,zawsze mnie to dziwi jak dwójka dorosłych ludzi się nie potrafi w kwestii własnego dziecka dogadać,obym nigdy nie był w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
  • 0
@Janusz4448 dwoje dorosłych ludzi dogadało się w sądzie rodzinnym ugodą powtórzę ugodą czyli dobrowolnie przystały na warunki.
Napisze Ci więcej przestawiła rachunki, papiery i prosiła o niższe alimenty do grudnia. Żeby się dogadać przystałem na taką propozycję.
Następna sprawa dziecko ze mną od marca a sprawa w czerwcu gdzie nie dostałem żadnych pieniędzy, propozycja moja była żeby wyrównała od kwietnia ale poprosiła żeby od maja, oczywiście się zgodziłem żeby nie było
  • Odpowiedz
  • 1
@Mixxer5 kiedyś zaraz po rozwodzie jak ja koleś zostawił i wszystko się posypało to coś sapała, później było dużo spokoju. Co jakiś czas się odpalała ale generalnie spoko. Odpaliła się na ostro jak dostała alimenty a hardcore jak ustanowiłem jej komornika.
  • Odpowiedz