Wpis z mikrobloga

Jakieś 2 tygodnie temu dodawałem wpis na temat wygranej batalii sądowej o opiekę juniora i załatwieniu komornika na matkę naszego syna który mieszka ze mną . Była afera o ściągnięcie zaległych alimentów i bieżących z konta , było ponad 700 smsów i próby połączeń .
Dziś mamy rundę druga, skapowała się że teraz komornik będzie pobierał alimenty bezpośrednio od pracodawcy. Jestem ciekaw ile teraz tego będzie
#zwiazki #pieklokobiet #pieklomezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski
sieczkobrzeczek - Jakieś 2 tygodnie temu dodawałem wpis na temat wygranej batalii sąd...

źródło: comment_1651783150IbsM7uYm54j4Wj4arpliHd.jpg

Pobierz
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikka: nie wiem skąd masz takie nawyki, dla mnie nie ma płci w takiej sytuacji, to że Ty traktujesz inaczej sytuację w zależności od tego jaka płeć zaczęła to już nie moja sprawa, nie mierz mnie swoją miarą
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: właśnie takich komentarzy się spodziewałam i jak zwykle wykop nie zawiódł :) hurr durr jakaś baba śmiała wyrazić swoją opinię na temat sytuacji, w której każdy z nas wie szczątkowe informacje, i na ich podstawie wydaje swoją opinię. Znajomym też mówisz takie przekleństwa jak nie zgadzasz się z ich zdaniem?
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek:

"Ja dostaję o------l od psychologa że najlepiej by było ograniczyć prawa rodzicielskie i zakazać spotkań bo za dużo młodego kosztują psychicznie te spotkania. Kurator wyraża ta sama opinie a ja nadal daje jej szansę"

jesteś głupi i skazujesz syna na męczarnie w imię swoich wydumanych idei

Debil
  • Odpowiedz
  • 1
@last_of_us dla ludzi którzy nie mają pojęcia jak działa prawo jest łatwo mówić czy pisać co robić.
Niestety rzeczywistość nie jest taka kolorowa jak byś myślał i nie da się całkowicie zakazać spotkań z matką dopóki nie pozbawi się całkowicie praw rodzicielskich a to wcale nie jest łatwe. Idąc dalej nie można zakazać spotkać ponieważ łączy się to z alienacja rodzicielska która jest zakazana i są na to nawet wyroki że
  • Odpowiedz
  • 0
@thepjoter zablokowana od dawna. Tak więc nie widzę smsów od niej , jak zaglądne raz za czas do folderu zablokowanych to widzę.
Jak narazie wystarczy że pani kurator ma wiedzę co się dzieje i pani prawnik .
Będziemy myśleć nad odebraniem praw rodzicielskich a nie jest to takie proste ajkby można było sądzić.
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: u mnie agresywne jazdy są takie same, ale sprawy idą znacznie szybciej. Mniej więcej rok temu ostatni raz proponowałem polubowne rozwiązania, co zignorowała i ruszyła w pozwy. Przegrała wszystkie, po czym okazało się, że kasa nie jest jedynym motywem jej działań (może dlatego zignorowała moje propozycje). Bardzo szybko wyszły na jaw brudy, które zakończyły się moim doniesieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i ewakuacją. Pierwszy wyrok w związku z tym
  • Odpowiedz
właśnie takich komentarzy się spodziewałam i jak zwykle wykop nie zawiódł :) hurr durr jakaś baba śmiała wyrazić swoją opinię na temat sytuacji, w której każdy z nas wie szczątkowe informacje, i na ich podstawie wydaje swoją opinię. Znajomym też mówisz takie przekleństwa jak nie zgadzasz się z ich zdaniem?


@piamater: to jest kontynuacja poprzedniego wpisu OPa, z którym jestem zaznajomiony, w dodatku sam mam patorodzicielke, która do naszej relacji
  • Odpowiedz
  • 2
@kosmita trzymam kciuki miras żeby się wszystko ułożyło . Ja też olałem majątkową miałem dość walki a i tak te parę groszy nie wnosi nic .
Rozwalają mnie opisy ludzi którzy piszą ,,gdzie wsadzales " ,,z kim się ozeniles" a sami nie wiedzą jakie mogą być ich ukochane.
Nie wspomnę o całym łańcuszku urąbania faceta na każdym szczeblu rozwodu, zresztą na forach matek można sobie poczytać jakie są po kolei kroki.
  • Odpowiedz
Rozwalają mnie opisy ludzi którzy piszą ,,gdzie wsadzales " ,,z kim się ozeniles" a sami nie wiedzą jakie mogą być ich ukochane.


@sieczkobrzeczek: od pierwszego dnia znajomości miałem świadomość z jakiego bagna wyszła ta dziewczyna. Dostała życie o którym nie marzyła: zawodowo, społecznie, finansowo, emocjonalnie, rodzinnie. Niestety nie pojawiła się chęć przepracowania swoich wzorców i duchów z przeszłości. Mimo że jej życie diametralnie zmieniło się, wewnątrz pozostała tym kim była.
  • Odpowiedz
Ja dostaję o------l od psychologa że najlepiej by było ograniczyć prawa rodzicielskie i zakazać spotkań bo za dużo młodego kosztują psychicznie te spotkania. Kurator wyraża ta sama opinie


@sieczkobrzeczek: To eksperci wykształceni w tym kierunku mówią jedno, tak samo dzieciak nie chce do niej chodzić, a ty swoje i wolisz go krzywdzić i nadal wysyłasz go do matki bo hurr durr tak trzeba.

Weź ty się k---a zastanów
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: i to jest właśnie chory kraj w którym gdybyś Ty coś takiego odwalił to by była niebieska karta, renta za szkody psychiczne, zabranie dziecka, zakaz zbliżania się i jeszcze prokurator na głowie. Zrobi to kobieta i jest w pyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sieczkobrzeczek: jak ci psycholog mówi, żebyś te kontakty obciął, to lepiej posłuchaj, zanim będziesz musiał wydawać na psychiatrę. Nie po to się kupuje psa, żeby samemu szczekać, jak mu nie wierzysz, zmień specjalistę albo go słuchaj, jeśli uważasz że dobry.

SMSy powinny wystarczyć - ograniczenie władzy do czasu uzyskania pozytywnej opinii psychiatrycznej o braku toksycznego wpływu na małoletniego. Przykre, ale babka się rozsypała i musi to sobie poukładać i przepracować,
  • Odpowiedz