Wpis z mikrobloga

@Pierorzek: Tak to była jego decyzja, nie wiem czy cię to ominęło czy po prostu palisz Jana ale czas gdy Rosjanie tłumaczyli się brakiem wiedzy i cwiczeniami minął jakoś po pierwszym tygodniu wojny

Teraz to już wszyscy wiedzą gdzie idą i po co idą, mają wybór albo na Ukrainę walczyć albo przed sąd, mogą też się okaleczyć na czas wojny są sposoby spytaj starszych kolegów u nas też tak unikało się
@Aquamen: tylko co oni naprawdę wiedzą mając dostęp tylko do rosyjskiej telewizji, ruskiego internetu(opcjonalnie) i znając tylko język rosyjski? Prawdopodobnie wydaje im się, że to oni są tymi dobrymi.

Opcja przed sąd oznacza wieloletnie łagry. Opcja poddanie się nie jest tak piękna jak Ci się wydaje. Ukraincy również torturują rosjan, nie są tak nieskazitelnie doskonali i dobrzy jak myślisz.
@iquiet: Wiadomka za ładne oczy dostał, pytasz o źródło i subskrybuje, nie wiem jakie one mają znaczenie jeśli chodzi o poziom propagandy jednak jeśli im więcej tym lepiej dla ciebie to będziesz zadowolony bo mają prawie 200k xd
@Aquamen: Ale… XD Stary. Wstawiasz obrazek (nie zdziwię się, gdyby to zdjęcie było z jakiegoś szpitala i to jedzenie od jakiejś pomocy społecznej) i nie wiesz skąd ono jest i czy to prawda co piszesz w opisując ten obrazek.
Skoro sugerujesz, że to jedzenie to „potężne wsparcie dla weteranów” to myśle, że piszesz o tym jedzeniu w zamian za walkę na froncie.

Napisz może w takim razie skąd masz te zdjęcie,
@Aquamen: Tak jak myślałem, kolejny farmazon z wymyślonym przez siebie opisem.

Aż sam może się zabawie w takie coś? Wezmę zdjęcie Ukraińców z paczkami świątecznymi i podpiszę, że to ruski z paczkami żywnościowymi, które są podziękowaniem za udział na wojnie i np. Zgon kogoś z rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak tego nikt nie sprawdza, nie prosi o źródło, więc? XDD
@iquiet: Zajrzyj na telegramy i skończ #!$%@?ć, jakbyś się przyjrzał to na drugim zdjęciu które ci wysłałem jest zrodło, a teraz spadaj bo kończy mi się cierpliwość do idiotów
@Aquamen: Drugie zdjęcie to jakiś facet na wózku inwalidzkim, nie wiadomo czy to ten z pierwszego zdjęcia czy nie bo jest plecami.. Stary. Rodziców rób w ch&ja a nie innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do telegramu.. Tam jest w 100% pewne info, tak myślisz? Tam nie ma trolli. Tu są ruskie onuce a tam nie ma? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aquamen: Ja i 25 osób pulsujących. Ich też zacznij ścigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale spoko, jesteśmy w Polsce, jest wolność słowa. Ja napisze, że Ty jesteś z pochodzenia Rosjaninem, który tu trolluje normalnych ludzi. Skoro tak to tak :D
Wiem, że to Rosjanin, ale jak zobaczyłam zdjęcie to płakać mi się zachciało :( Przez decyzje takiego psychopaty ludzie tak cierpią, i to nie tylko Ukraina, ale właśnie jego właśni obywatele.


@peszek_leszek: sam jest sobie winien. Niech gnije.