Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/ludzie/Corona-Regni-Poloniae

-Bordo po miesiącu na wykopie
-Aktywność tylko na tagach #ukraina #rosja #wojna
-26 wpisów dziś
-Napiszesz kilka bardziej złożonych zdań na temat relacji polsko-ukraińskich i chłop nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem
-Napiszesz coś niezgodnego z jego narracją i zjawia się na tagach w minutę

Kilka przykładowych "wypowiedzi" jegomościa

Haha, wczoraj pisaliście że w Kijowie upamiętniają nazistę, dziś kiedy sprawa się rypła - że CHCIANO.


I co jeszcze chciano, kacap?


-Chłop nie potrafi nawet odmieniać w języku polskim. Pozwolę sobie go poprawić.. KACAPIE, a nie kacap.

Mamy to w dupie, rusku bandyto.


To też tak średnio po polsku. W tym przypadku należałoby napisać "ruski bandyto".

Jak zwykle, symetryzm i wołyń.

Albo udawanie, że temat nie istnieje i zalanie tagu swoimi wysrywami.


Nic innego niż wymyślą.


Co to znaczy "nic innego niż wymyślą" ?

Na was też przyjdzie pora kacap, putin sięgnie i po mięso z trollowni.


Ukraińska zemsta nie będzie tak spektakularna, ale sądzę że liczba branych do niewoli twoich rodaków spadnie


Kolejny raz problem, by odmienić słowo kacap, do tego drugie zdanie ułożone trochę nie po kolei.

Tutaj @mirek_86 linkuje do artykułu nexty.


Co to znaczy? XD

#ukraina #rosja #wojna #bekazpodludzi #bekazlewactwa #heheszki #polska #wykop #heheszki #afera
  • 20
@JPRW: Bo moje poprzednie zostało po prostu usunięte dawno temu. Natomiast ja pamiętam jeszcze czasy na wykopie, gdzie na głównej latały dobre pasty i różnej maści lol content, a nie wysrywy o wojnie, także trochę spasuj.
@Kopyto96: ja na początku myślałem, że to po prostu trolle, jako, że wypok to portal dla przegrywów nietrudno tu o jakiegoś spoconego Maciusia, który wali fujarą o klawiaturę, ale im dłużej śledzę tagi i widzę te podstawowe błędy w pisowni, rusycyzmy, dziwnie poukładane słowa w zdaniu, brak znajomości zwrotów z polskiej mowy potocznej itp. to uświadamiam sobie, że dużo jest zarówno ukraińskich jak i ruskich propagandystów, ciekawe tylko czy oni tak
Rozumiem że masz dowody na podbudowanie swoich słów?


Co to znaczy podbudować słowa, wtf xD

To co robi europa to nasze sprawy, ciebie nie powinno to interesować, kacap.


XD
linkuje do artykułu nexty.

Co to znaczy? XD


@Kopyto96: miesięczny prawakoid nie wie co to nexta ale #!$%@?ć się do jakiegoś randoma poleci pierwszy xD
Godności u ciebie tyle co rozumu.
Tutaj @mirek_86 linkuje do artykułu nexty.

Co to znaczy? XD


@Kopyto96: Uwaga, tłumaczę te arcytrudne słowa: Użytkownik portalu wykop.pl o nazwie mirek_86 podał hiperłącze do artykułu zamieszczonego przez Nextę - białoruski portal informacyjny.

Mam nadzieję że pomogłem towarzyszu, obyś w przyszłości lepiej był w stanie rozumieć język polski.
@Kopyto96: No i zbanowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie łatwo poznać tego typu ludzi po tym że nie ogarniają polskiej popkultury i polskiego internetu, nie kojarzą memów, nawiązań i postaci, no ale po pisowni i mowie jeszcze łatwiej.