Wpis z mikrobloga

typowo, ludzie się muszą dowartościować "nie lubie popularnych seriali patrzcie na mnie".

Kto tu się dowartościowuje? To ty musisz bronić starego serialu, bo stanowi on tak dużą część twojej osobowości, że ataki na niego odbierasz personalnie XDDD Już nie można wyrazić negatywnej opinii, bo się znajdzie taki łeb i będzie #!$%@?ł głupoty. Z moich obserwacji wynika, że u fanów "przyjaciół" zachodzi ogromna korelacja między grażynowym humorem a niską inteligencją, czego najlepszym przykładem
  • Odpowiedz
: typowo, ludzie się muszą dowartościować "nie lubie popularnych seriali patrzcie na mnie"


@MrFisherman: O nie, w twoim rozumku zakiełkowała myśl, że jeśli bawi cię nieśmieszny cringowy serial to być może sam taki jesteś i wywołało to u ciebie uczucie dyskomfortu za czym przyszła agresywna reakcja. Oglądaj sobie co chcesz, słuchaj sobie discopolo i wmawiaj wszystkim, że to skoczna i zabawowa muzyka, a kto tak nie twierdzi to ma KIJ W
  • Odpowiedz
@janushek: bo to jest zajebisty serial przede wszystkim dla tych, którzy się z nim wychowali. Ja oglądałem go jak pierwszy raz w Polsce leciał 30 lat temu. Wtedy to była nowa jakość komedii w TV. Do dziś niektóre sceny śmieszą mnie bardziej niż powinny. Ale to też kwestia nostalgii oraz zrozumienia, niektórych rzeczy charakterystycznych dla tamtych czasów.

A tak btw. zawsze mnie zastanawia jak ktoś pisze, że jakiś serial komediowy jest
  • Odpowiedz
@janushek: o ile mogę zrozumieć pokolenie 30+ jako sentyment gdy to gówno leciało na Polsacie i było pocztówką z baśniowej krainy zwanej Ameryką, to dlaczego młodzi ludzie się tym jarają nie ogarniam.
  • Odpowiedz
@janushek: cóż moja żona non stop to ogląda, do tego jakieś officy, how i met your mother itd. Mnie to kompletnie nie śmieszy, mam wyraz twarzy jak na tym obrazku.

Za to ja oglądam twórczość Walaszka i do dzisiaj mnie to śmieszy a ona tego nie znosi i uważa za żenue i gimbohumor xD
  • Odpowiedz
@janushek: Ilekroć zdarzyło mi się oglądać ten serial, to sobie myślałem, że to są naprawdę #!$%@? przyjaciele. Humor jak humor, każdy ma swój gust, ale na potrzeby tworzenia komediowych sytuacji wychodzą z tych bohaterów ludzie, z którymi nigdy nie chciałbym się przyjaźnić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PlesniakPospolity: a gdzie ta moja agresywna reakcja o której piszesz xd? To wy przeważnie przychodzicie, narzekacie i wprowadzacie negatywne emocje xd Czy ja wbijam przykładowo na tag #f1 i musząc się dowartościować piszę pod postami że "jak to można oglądać, nudny szit"?
  • Odpowiedz