Wpis z mikrobloga

Zalozylem felgi styling 112 i wszystko git tylko dziwi mnie czemu z tylu jest taki negatyw? Przod siedzi fajnie. Z tylu na dole fajnie felga siedzi do zewnatrz a u gory sie chowa.. Wystarczy zniwelowac negatyw na geometrii i sie wyrowna? czy trzeba zapodac jakis dystans teraz tak jak jest ? Tylko boje sie ze jak dam dystans to dol juz kompletnie za blotnik wyjedzie a gora i tak bedzie do srodka felgi sa 8j et 46 17 opony 225/45 #e46 #bmw #bmwe46 #motoryzacja #opony #felgi #alufelgi #alusy #wulkanizacja #alu #styling112 #dystanse
Pobierz needer - Zalozylem felgi styling 112 i wszystko git tylko dziwi mnie czemu z tylu jes...
źródło: comment_1651588629BHeSPJnabI4hAtmZKDWMMG.jpg
  • 50
@pan_warell: ja pytam bo chcialem zeby felga lepiej u gory do zewnatrz wystawala a dowiaduje sie ze mam cos w zawieszeniu #!$%@? ;d auto prowadzi sie normalnie wszysyko jest ok zadnych dziwnych dźwięków
@mechaniczny_pomidor: drogie to naprawić? Bylem 2 lata temu na innym skp i w listopadzie tez innym i na zadnym nic nie mowili.. ;) a sprawdzali wszystkio co nalezy..a rocznie robie 3-5k km wiec watpie ze tak nagle sie popsulo
@needer: Jeśli zamierzasz mieć auto dłuzej to polecam poliuretany, zmieniasz wszystkie na poli i temat z głowy do końca życia tego samochodu. Podobnie było u mnie i na takie coś się zdecydowałem, dopiero po takim zabiegu można zobaczyć jak prowadziło się to auto po wyjeździe z salonu
@needer: Zależy w jakim są stanie pozostałe mocowania, same tuleje pływające w 400-500 powinno się zamknąć z robocizną plus do tego geometria.
Czy jak jedziesz prosto/przyspieszasz czujesz pływanie tyłu?
@Danio_1992: a jakie miałeś objawy wogole? Bo u mnie jak mowie wszystko git normalnie sie jedzie zadnych dzwiekow dziwnych, tylko ten negatyw z tylu mnie zastanawia czy kazdy tak ma
@needer teraz musisz wsadzić dystans 16mm przód i 20mm tył ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oraz naprawić zawieszenie. Jak wieje wiatr albo są koleiny to musisz mocno kontrować kierownicą co? :)
To tuleje tylnego wózka są do roboty i na przeglądzie to nie wyjdzie :) 2000zl z robocizna. 9 gum tam jest
@needer: Teoretycznie prowadziła się dobrze i wiele osób tak twierdzi dopóki tego nie zrobi, bo dopiero wtedy okazuje się, że wcale nie było dobrze. U mnie zaczęło się od tego, że nie byli w stanie geometrii z tyłu ustawić a później przy swapie wyszło, że w zasadzie większość tulejek jest na śmietnik więc szybka decyzja wyjechał cały wózek zostały wspawane wzmocnienia i wymiana tulejek na poli (łącznie jest ich chyba 26)
@needer: Bmw maja do -1.5 pochylenia na tylnej osi. W Polsce mozesz ustawić mniej, bo to sa nastawy na niemieckie autostrady i dynamiczna jazde.

Geometrię zawsze warto sprawdzic ale na moje oko to nie wyglada zle
@cwlmod: czaje czaje a jak to sie reguluje? Mechanik bedzie wiedzial o co chodzi? Bo mam do zrobienia reczny i mialem jakis maly wyciek przy lewym tylnym kole ale nie wiem z czego, powiedziec mu zeby sprawdzil mi tylne zawieszenie czy wszystko jest ok?