Wpis z mikrobloga

@Byku-z-Plastiku: g prawda.. Takie latanie z byle kim może mieć poważne konsekwencje i to dla całej rodziny. Zrobiłaby sobie ze zgredem dziecko i myślisz, on by uciekł a ty myślisz że kto by się dzieciakiem w przyszłości zajmował? Córka z depresją, dojechana bo "o mój boże, co ja zrobiłam", typa nie ma więc wszystko spadłoby na rodziców. Właśnie dobrze pokazane, bo gówniarom pie***li się we łbach i zdają sobie sprawę z
@Byku-z-Plastiku: no ja zaluje ze ojciec ktory sie ostentacyjnie nie odzywal, jednak zabrał głos i #!$%@? jej porządnie az sie matka zastanowila czy aby nie za mocno. Uzyl stwierdziec "myslisz, ze ci wszystko wolno?" NO TAK #!$%@?, WOLNO JEJ. Bo jest dorosła kobita. I mogą tego nie pochwalac bo skoro sie rozwiodla po pol roku i nagle sobie spi z typem ktory moglby byc jej ojcem to rzeczywiscie nie jest normalna
@mitatuyo: ale to glownie dlatego ze aktorom #!$%@? ze maja nie grac tak jak w teatrze. dzieki temu masz drewno ktoremu sie wydaje ze wogle nie powinno grac zadnych emocji zeby przypadkiem ludzie nie plakali przy bigosie bo potem beda im sie zle reklamy na sranie kojarzyc z ta tragedia bohaterow
@Tippler: wszystkim co bronią Agnieszki, to muszą sobie przypomnieć kontekst, wynikający ze słów starego Lubicza

Otóż Agniesia niedawno w stosunku do tej sceny, będąc jeszcze na utrzymaniu starych, w wieku 18 czy 19 lat, potajemnie wzięła ślub (bodaj z informatykiem - bardzo cichym chłopaczkiem, z tego co pamiętam). Rodzice byli w szoku, ale ZAAKCEPTOWALI to i nawet pozwolili im mieszkać w ich domu. Potem nagle fiu bździu, rozwód, bo chłopak okazał