Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jest zajebiście ważny dla mnie dzień, z dumą chciałbym się pochwalić że w wieku 28 lat dołączyłem do progu ponad 30k na ręke pomimo zajebistych przeciwności losu. 10 lat temu miałem wypadek, który uczynil mnie inwalidą do końca życia, kierowca auta wbił się we mnie na głównej drodze i połamał mi całą miednicę, ledwo uszedłem z życiem. 3 lata leżałem na plecach, wyrzucili mnie ze szkoły przez co musiałem kończyć liceum wieczorowe. Przez depresje i nerwicę nie skończyłem żadnej matury ani studiów. Od dzieciaka za to montowałem filmy i w tym się lubowalem. Od około 10 lat stał się to też mój zawód. Dzisiaj pracuje sobie w domku i mam mega poważnych zleceniodawców z całego świata, z którymi regularnie obalam piwko i widzimy się na zywo co jakiś czas. Od 2 lat skutecznie leczę się na nerwicę lękową, która nie pozwalała mi wyjść z domu bo umieralem codziennie a w końcu udało mi się ja powstrzymać. Od 2.5 roku jestem też w szczęśliwym związku z kobietą, która mnie rozumie i mi pomaga. Kupiłem niedawno moje wymarzone auto. Udało mi się, czego życzę każdemu z Was z osobna.

#chwalesie #montaz #pracbaza
  • 136
  • Odpowiedz
  • 40
@Pandillero Dostal zawiasy ( ͡º ͜ʖ͡º) to tyle. Sprawa z jego ubezpieczalnią trwała z 7 lat i mógłbym napisać o tym książkę, bo mimo że byłem ofiarą to przez biegłych lekarzy i sąd byłem traktowany jak gówno. A i tak dostałem jakieś śmieszne grosze, które lada moment rozpłynęły się na leki i rehabilitacje
  • Odpowiedz
@koronawirus: kurde od wielkiej aktualizacji rzadko coś komentuje ale bardzo miło to czytać, niech Ci się wiedzie, super że chociaż kasa w jakism stopniu rekompensuje utracone zdrowie, jest jakaś szansa że w przyszłości będziesz pełnosprawny? Różne technologie wychodzą to może i Ciebie naprawią:), wszystkiego dobrego
  • Odpowiedz
  • 488
@konrad1: Czekam póki co na operację endoprotezy biodra, na pewno jeśli zabieg mi się powiedzie to jest szansa że chociaż częściowo wrócę do sprawności :) Dzięki wielkie za miły komentarz
  • Odpowiedz
@koronawirus propsiki! Tez zacząłem w tym sezonie montaże i nagrywki, narazie głównie dron i nieskromnie mówiąc mój film wygrał konkurs gminny na film o naszej gminie ( ͡° ͜ʖ ͡°) co prawda nagroda była symboliczna ale mam już zlecenia na dwa kolejne filmy - tez mam nadzieje kiedys zamienić etat na nagrywki. Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@koronawirus: Bardzo pozytywny wpisik, leci plusik! Bardzo podziwiam siłę Twojego charakteru i walkę z samym sobą, chciałbym mieć tyle samozaparcia, mimo, że nie narzekam na poziom życia (leniwy ale zdolny here), natomiast brakuje mi wytrwałości a takie wpisy zawsze działają na mnie motywująco i są dla mnie inspiracją! Dzięki za ten wpis!
  • Odpowiedz
@koronawirus a powiedz chodzisz o kulach, AN wózku czy kulejesz? Samochód wspierający twój stan? (inwalida) czy taki sportowy żeby pośmiagac?

Pozdrówka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koronawirus: dobrze jest i powodzenia, dalszych sukcesów. Oby operacja pomogła (⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ(⁠っ⁠.⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)⁠っ

Eh mogłem zostać montażystą
  • Odpowiedz
@koronawirus: no I fajnie byczku, ale wywal ten hajs z listy priorytetów (a pojawia się w pierwszym zdaniu więc na niej jest). Najważniejsze, że udało się pokonać #depresja, zrealizować marzenie o autku, masz spoko kobietę, pracę w której się realizujesz i jesteś szczęśliwy :) Z fartem :)
  • Odpowiedz