Wpis z mikrobloga

Matka się mnie pyta dlaczego jeszcze nie mam dziewczyny. Że 29 lat to już czas, a nigdy w związku nie byłem.
No to jej odpowiadam że z taką krzywą mordą (miałem 4 operacje na przegrodę nosową, i przez oddychanie ustami mam lekko cofnięta szczękę)to nie mam szans na związek i wszystko stracone.
Mimo dbania o siebie i atletycznej sylwetki, bardzo dobrych zarobków, łatwości nawiązywania kontaktów, spotkaniu mnóstwa osób na swojej drodze,przejechania pół świata rowerem, i ogólnie bycia pozytywnym człowiekiem to z morda 3-3,5/10 nie ma szans i przepraszam że nie dam im wnuków.
Nigdy się nie zalilem rodzinie i nikomu znajomemu o swojej samotności. Już byłem bliski odpowiedzenia matce że i tak mam szczęście że znalazłem sobie pasję czyli wyprawy rowerowe, bo gdyby nie to to był bym już ze sobą skończył, ale ciekawości świata wygrała i chce dożyć aż przejadę cały świat.
Odpowiedziała że nie mogę się tak dołować i stawiać w beznadzieji.
Tylko ja wolę pogodzić się z brutalna prawda.

Od dwóch lat spotykam się z przepiękną 8/10 kobietą, Amerykanka ma 50 lat, ja mam prawie 30, trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno ale to dzięki ogromnemu uporowi i spamowaniu na FB z fake konta na nią trafiłem
, charaktery mamy jak dwie połówki pomarańczy, seks jest wspaniały i dba o mnie jak nikt inny wcześniej,
Spotykamy się bardzo często i kiedyś będąc u niej w domu znalazłem naszyjnik taki z dwoma sercami i tam moje i jej zdjęcie w środku, czuje że bardziej ona się stara o mnie niż ja o nią czasami, mimo że związku z tego nie będzie z oczywistych przyczyn,
Rodzicom i rodzeństwu o niej nigdy nie powiem bo nawet nie wiem jak by zareagowali.

Ehh nawet nie wiem po co to tu piszę, musiałem się w końcu komuś wygadać.
#blackpill
#zwiazki
#logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow
#milosc
#podrywajzwykopem
#redpill
#zalesie
#oswiadczenie
#niewiemjaktootagowac
#zycie
#przegryw
#przemyslenia
  • 13
  • Odpowiedz
@ToksycznySocjopata: bo mam po ojcu skrzywioną przegrodę mocno pofalowana w środku, i tak wyszło, 3 razy na NFZ i dopiero za czwartym razem prywatnie dało najlepsze efekty. Ale nos dalej się mi zapycha i muszę wysmarkać codziennie rano.

@wykolejony: nie rozumiem co w tym niecodziennego, wiele osób ma ten problem

@sebekpolak51: co masz na myśli?

@MilionoweMultikonto: tak bo ten związek nie ma przyszłości i ona o tym wie,
  • Odpowiedz
Od dwóch lat spotykam się z przepiękną 8/10 kobietą, Amerykanka ma 50 lat, ja mam prawie 30, trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno ale to dzięki ogromnemu uporowi i spamowaniu na FB z fake konta na nią trafiłem


@adamsowaanon: co XD hahaha ale bajki
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: cougar co mogłaby mieć młodych przystojniaków do zabawy rucha ciebie, ale ty będziesz zawsze nieszczęśliwy bo masz cofniętą szczękę.

Cougar co mogłaby mieć młodych przystojniaków do zabawy lubi spędzać czas z gościem co opowiada, że nie ma szans na szczęście bo ma cofniętą szczękę.

Bardzo legitnie to brzmi. Albo jesteś znacznie lepszy niż myślisz albo nie ma cię wcale i to zwykły bait
  • Odpowiedz
@JimNH777: no widzisz, cougar daje radę ale to chyba jakiś błąd w systemie niż reguła żeby na taką trafić z moją morda

Matce tego nie wytłumaczę bo by zawału dostała.
A z hipergamią u 20-30 latek nie wygram a mocno próbowałem.
  • Odpowiedz