Wpis z mikrobloga

ojciec wbija mi się do pokoju, puszcza bąka i krzyczy ŁAP PÓKI CIEPŁE
w dzieciństwie, w niedzielę jak w wieczorynce był kaczor donald i pojawił się miki to tata mówił "znów ta uszata #!$%@?"
tata wbija mi się do pokoju i mówi "jest poważna sprawa synek", ja się pytam jaka a on "ktoś #!$%@?ł ziarno świętego izydora"
gdy kłócę się z ojcem to on "czoper, nie peniaj kolargola"
dzwoń do ojca będącego w drugim pokoju na komórkę
ojciec odbiera
BAJO JAJO TATE
tak 10 razy pod rząd
ojciec się #!$%@? i zaczyna cię ganiać po mieszkaniu
krzycz uciekając: TUHAJBEJ SIĘ ROZSIERDZIŁ, TUHAJBEJ SIĘ ROZSIERDZIŁ, BRACIA KOZACY, ROZSIERDZIŁ SIĘ!

.
#gorzkiezale #takbylo #coolstory #pasta #heheszki #twojstary
  • 92
Ja byłem za to od małego goniony do roboty,jak na tym memie pod tytułem "bojowe zadanie od starego" co często wisi na wykopie.Często mówiłem że nie zrobie tego albo jak nie dokończyłem roboty to mówiłem że się zmęczyłem.Więc stary zawsze mi mówił-Kulturysta z dachau,podniósł cegłe i się zmachau xD
@Badmadafakaa: teksty mojego taty:

- gościu malinowy
- walić sake (okreslenie na picie alkoholu)
- jak ktoś jest z cienkiej dupy to się chlebem struje
- ślizgać pingwina (określenie na obijanie się)

Teksty mojej mamy:
- narościć się (bardzo długo sie do czegoś zbierać, np. kierowca auta przed nią "zanim się teraz narości...")
- głupio-mądry (określenie na osobe, która chce uchodzić za błyskotliwą wytykając innym błędy, chociaż sama nie jest zbyt
@Idesiku_Nago: U mnie jak dziadek przeklinał to tylko "psiakrew".

I jeszcze "ty to jak ten koń co ma klapki na oczach", "cicici cicho, burza idzie", jak ktoś coś głupiego powiedział "mądrego to aż miło posłuchać"
oj dziadek nie przeklinal i zamiast #!$%@?, mowil "kurde fiks-kanada", nigdy się go nie zapytalem skad mu sie to wzięło i nigdy nie slyszalem by ktos inny tak mówił


@malifewasnever: To pewnie jakaś wariacja krucafuksa/krucafiksa. Google znajduje to i to.