Wpis z mikrobloga

ojciec wbija mi się do pokoju, puszcza bąka i krzyczy ŁAP PÓKI CIEPŁE
w dzieciństwie, w niedzielę jak w wieczorynce był kaczor donald i pojawił się miki to tata mówił "znów ta uszata #!$%@?"
tata wbija mi się do pokoju i mówi "jest poważna sprawa synek", ja się pytam jaka a on "ktoś #!$%@?ł ziarno świętego izydora"
gdy kłócę się z ojcem to on "czoper, nie peniaj kolargola"
dzwoń do ojca będącego w drugim pokoju na komórkę
ojciec odbiera
BAJO JAJO TATE
tak 10 razy pod rząd
ojciec się #!$%@? i zaczyna cię ganiać po mieszkaniu
krzycz uciekając: TUHAJBEJ SIĘ ROZSIERDZIŁ, TUHAJBEJ SIĘ ROZSIERDZIŁ, BRACIA KOZACY, ROZSIERDZIŁ SIĘ!

.
#gorzkiezale #takbylo #coolstory #pasta #heheszki #twojstary
  • 92
Dobrze tak wychować się przy ojcu.

Tekst mojego dziadka: "Wstyd to jest kraść i z dupy spaść"

Większość tu tekstów jest o tym, to i ja się swojego nie powstydzę i napiszę.

Częsty tekst mojego starszego kolegi z pracy po tym jak ktoś się wyjątkowo głośno zesrał, nie defektował tylko wypuścił gazy: "Co mówiłeś?"

Niedługo później wymyśliłem odzew: "Mogę ci powtórzyć na ucho" i tekst przestał być użyteczny.
Wbijał do pokoju i mnie budził krzycząc i udając ze gra na trąbce "pobudka wstac koniom wody dać"

Na pytanie co na obiad "omulo - gówno z cebulą"


@haabero: U mnie też to było, tylko "margulo" - a jak pomagał mi się ubrać i chciał, żebym podniósł ręce, to krzyczał "Hende hoch"
@typeczek: te suchary to kwintesencja ojcowskiego humoru i szczerze to nigdy nie byłem zażenowany jego żartami. od małego wiedziałem, że ojciec potrafi #!$%@?ć tak, że wszyscy przy stole płakali ze śmiechu. na całe szczęście odziedziczyłem jego #!$%@? poczucie humoru i zawsze mimo, że staram się nie wychylać to na imprezkach jestem w centrum uwagi.
@jebluschytrus: U mnie identycznie xD oczywiście tez się nigdy nie wstydziłem tych sucharow ale za mlodziaka to nie raz facepalm itp a teraz to samo, generalnie jest spokojny i dosyć stonowany ale jak już wpadnę w wir smieszkowania wśród znajomych to zawsze jestem w centrum uwagi, i mój tata jest dokładnie taki sam xD