Wpis z mikrobloga

@sramnawas: Niby nie ma, ale znałem gościa co wkręcił rodzeństwo i starych w expienie w tibie i sprzedawanie kont (albo golda, nie pamiętam).

Znaczy to była miastowa patologia, więc tylko mieli więcej hajsu na fajki i wódke. A resztę dawało państwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sramnawas Jak nie? Z samego grania to się nauczyłem zajebiście szybko pisać i ogarnąłem bardziej zaawansowana obsługę komputera. Teraz se siedzę w punkcie GSM, ogarniam ludziom telefony, #!$%@? na klawiaturce i #!$%@? jajca. Szkoły i doświadczenia w tym kierunku brak, a hajs dobry. Także z perspektywy czasu cieszę się, że spędzałem tyle godzin przed kompem w dzieciństwie zamiast biegać za piłka, bo dzisiaj mi się to zwyczajnie przydaje.
@goferek: No i ilu gówniarzy #!$%@? w unreal tournament jest dziś #programista15k xD ? Starzy strzepiacy ryja, że grasz po całych dniach to nie twoi starzy (zakładam po komentarzu) mający pretensje, że się czegoś uczysz. Jak mieli problem o takie rzeczy to po #!$%@? ci go kupowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
plus: nie siedź przy tym komputerze, pieniędzy z tego nie będzie


@goferek: jeszcze "musisz się nauczyć liczyć na kartce, nie będziesz miał przecież zawsze kalkulatora przy sobie" :)